Siz de soruların kategorisini yetersiz buluyor musunuz?

flört, aşk, ayrılık bu üçü aynı kategoride toplanmalı bence, yani değişik sorular değişik cevaplar istiyo insan, sevgilim böyle yaptı ne deyim, ondan hoşlanıyorum ne yapmalıym tarzında tutuk sorulardan çok sıkıldm. eğitim, genel kültür, eğlence tarzı kategoriler eklenmeli bence.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Overclocked diye bir kategori eklenmeli.. fakelerim için de bir alt kategori

bugune kadar sorduğum her soru orada listeler halinde sıralanmalı

2|0
    0|2
  • Aynen katılıyorum..

sevgilim elimi tuttu hamileyim kız çok süzdü acaba verir mi soruları için lütfen ayrı bir kategori olsun görmek isteyen orayı tıklasın okuyup mutlu olsunnn..

0|0
    0|0
  • Aynen flört aşk ayrılık bir biri ile ilişkili zaten ne diye 3 e bölünmüş te diğer olabilecek bir çok kategori diğer e sıkıştırılmış anlamak mümkün değil

0|0
    0|0
  • Katılıyorum kesinlikle.. Sanat da eklenebilir mesela..

0|0
    0|0
  • Soru değilde, yeni yeni hatunlar türemiş onlara şaşırıyorum.

0|0
    0|0
  • yeni kategoriler açılmalı kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kategorilerden ziyade benim sıkıntım soru kalitesinin bu kadar düşük olduğudur.Buna bir çözüm getirilmeli.

0|0
    0|0
  • yeni katogoriler açılmalı bencede senin dediğin gibi eğitim..genel kültür bunlar eklenmeli bide dini sorular soranlarda var bence din kategoriside olmalı dini sorulara çok rasladım hepside ''diğer'' kategorisinde yerleşilmiş

0|0
    0|0
  • Evet kimi zman :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çok haklısın biz ilişki uzmanı değiliz sonuçta :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...