Türkiye de bildiğiniz güzel balayi yeri?

Arkadaşlar bulunduğunuz illerde veya bildiğiniz ya surasi var balayi için çok güzel hem de doğa harikasi diyebileceğiniz yerler var mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Doğa harikası olarak Nevşehir Ürgüp Kapadokya falan güzel balayı otelleri var.
    Mardin Midyat'ın da çok güzel olduğunu duymuştum.
    Muğla Fethiye'de yine çok güzel yerler var.
    bir Karadenizli olarak bence;
    Trabzonun Uzungölünden başlayıp Rizenin Ayder Yaylasına daha sonra Artvinin Karagölüne gidebilirsiniz. Muhlama yiyebilir, horon edebilir, yeşilin her tonunu görebilirsiniz.

0|1
    0|0
    • Vaaay bak istediğim cevaplar bu şekilde evet güzel yerler listeye ekledim tesekkur ederim :) ama demeden gecemiycem horon tepmek zor ya :)

• Hayır çok kolay öğrenirsin :)

• Hayir balayinda o kadar enerji harcayamam :)

Kızlar Ne Diyor 3

• En güzel yer kendi evi :D:D

0|0
    0|0
  • Ne tarafta oturuyorsunuz ve düğün ne zaman?

0|0
    0|0
    • Yaza olacak iç anadolu bölgesinde olacak ama yasayacagimiz yer ege tarafi

• Amasra da doga harikası evler kulube tarzı oteller var ben olursa orayı düşünüyorum. Bolu da da gölcük evleri var muhteşem ben gittim evde kalmadım ama pikniğe gittiğimde hayran kaldım evli arkadaşım eşine sürpriz yapıp getirmişti gerçketn güzel yerler. Bana göre balayı deyince akla deniz kum güneş gelmiyor baş başa kalabileceğiniz otantik bir ortam geliyor. Amasra da deniz var masmavi suyu ama Bolu gölcük evlerinde yok etrafı göl zaten. Denize ise her zaman giderim zaten diye düşünüyorum Antalya İzmir Mugla bu benim düşüncem tabi

• İste bende aynen otantik ve romantik doğa harikasi yerler ariyorum bu dediginiz yerlerde otel kalma imkani varsa çok güzel :) arastiracagim buralari

• Turkiyede diye sormasaydin maldivler derdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Safranbolu olabilir nevşehir urgup olabilr

ya da fethiye bolgesı dalaman sarıgerme dalyan civarları olabilir

0|0
    0|0
    • Safranboluyu sordumda çok çok gidilmesi gerek değilde geçerken görülmesi gereken bir yer diyorlar fethiye bölgesi falan nasil?

• Kardeşim tesekkur ederim bilgiler için ya arastiracagim bu yerleri listeme yazdim :)

• ya da mini bir gap turu da yapabilirsin antep urfa mardin

• Rasimin Yeri.
    ... Duvarlarımız Ses Geçirmez...

0|0
    0|0
  • bitlis

0|0
    0|0
    • Bitlisin neresi ama? Nesi güzel

• La havle. arkadaş edepsizlik yapacak kadar yüzsüz nickini acil yapamayacak kadar yureksizsin ne dalga geciyosun ayiptir.

• peki ozur dilerim

Yükleniyor...