''Predestination'' filmini izleyen var mı?

l*n ben niye bir şey anlamadım. Adam kendi kendinden çocuk mu yapıyor şimdi? E ben niye yapamıyorum o kadar uğraşmama rağmen? l*n bu filmden ne anladınız da 7,5 verdiniz Allahsızlar? Benim bu filmden sonraki durumum şu.

http://www.youtube.com/watch?v=SW_ZcXDY6as

Şu filmi anlayan varsa gelsin hele bir şey soracağım

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Yönetmen demiş ki öyle bir film yapacağım ki her dakikasında bana küfür edecekler başarmış bunu ilk defa bir filmi izlerken küfür ettim ama çok da beğendim. "Tavuk mu önce gelir, yumurta mi" bunu anladigin zaman filmi de anlarsın kader paradoksu üzerine kurulmuş zaman olgusu yok hangisi önce hangisi sonra olduğu belli olmadığından taslar yerine oturmuyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaklaşık bir saat evvel bu sorunun ardından filmi merak edip hemen izledim ve hayran kaldım.
    Mükemmel bir paradoks işlenmiş. Zaten, hastane sahnesinde tüm filmi özetleyen bir replik de kullanılmış; "kendi kuyruğunu yiyen yılan" işte bu kilit cümle her şeyin oluşma ve sonuçlanmanın bir özetidir. Yani, bitmek tükenmek bilmeyen bir döngü işlenmiş. Tabii, aynı zamanda da cinsiyet seçimleri ve zorunluluklarına da çok iyi değinilmiş. Doğrunun ne ya da kim olduğunu sorgulatan bir yapım.
    Harbiden de bayıldım...

1|1
    0|0
  • Ben gerçekten böyle bir film izlemedim.
    İnsanın beyni yanacak gibi oluyor ve gerçekten mükemmel bir başyapıt.
    7.5 imdb yetersiz ki buna karar veren insanlarda filmi anlamamış olsa gerek.
    Aslında filmi tek birşey açıklıyor.
    Sonsuza dek kendi kuyruğunu yiyen bir yılan.

Gerçekten mükemmeldi.
    İzlememi sağladığın için teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Fight club dan sonra en anlamlı bulduğum film

0|0
    0|0
Yükleniyor...