Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden insanlar yalan mı söylüyor?

Nerdeyse birbirleriyle hiç alakaları olmayan insanlar bile tıpa tıp aynı hadiseleri ifade edip rapor ediyorlar. Kaçırılan kişi ipnoz seansına girmeden bedeninde ameliyat izleri, hatta bazen giysilerinde kan lekesi de görse, önceki gece başına gelenlerle ilgili kesinlikle bir şey hatırlayamıyor. Bu yüzden gri varlıklarca yapılan alıkonulma vakaları yıllar sonra ancak gün yüzüne çıkma imkanı bulabiliyor. Griler diyoruz çünkü yaşanan kaçırılma olaylarının neredeyse hepsinde bu varlıklar gözlemleniyor. Bazen de grilere yardım eden bir takım başka varlıklara da rastlanabiliyor. Bazı kişilerde kısmi hatırlamalar olurken bunlar çeşitli şekiller de ve zamanlarda meydana gelebiliyor. Olay anıyla ilgili anılar rüyalarda küçük vizyonlar şeklinde belirmeye başlıyor. ya da kişi, daha önceleri hiç merakı yokken, zamanla UFO’lar ve dünya dışı varlıklarla ilgili konulara karşı büyük ilgi göstermeye başlıyor. tam olarak bir hatırlama ya da geriye dönüşse uzmanlarca yapılacak ipnoz seansları sonrasında sağlanabiliyor. Kaçırılma vakalarının ilk başlangıcı kişinin bulunduğu noktadan tanımlayamadığı bir ses sonrasında UFO’ya alınmasıyla başlıyor.
http://i.hizliresim.com/jvWVLn.png

Güncellemeler:
travis walton 1975 yılında uzaylılar tarafından kaçırılan ve 5 gün boyunca ortalıktan kaybolup, tekrar dünyaya bırakılan şahsiyet. çok ilginçtir bu adamın hikayesi, görgü tanığı 5 arkadaşı daha vardır. olayın gerçek mi yoksa bir uydurma olduğu yıllarca araştırılmış ve uydurma olduğuna dair kanıt bulunamamıştır. hatta bu olayla ilgili bir kitap yazılmış ve bir film çekilmiştir.
sizin garip bir huyunuz var olayı ya amerikaya bağlarsınız ya kuranı kerime kuran yok demiyor amerikalılar'da yok demiyor ama 3,5 evinde oturan adam valla yok diyor ne garip adamlarsınız çözemedim.

0|0
54

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...