Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden insanlar yalan mı söylüyor?

Nerdeyse birbirleriyle hiç alakaları olmayan insanlar bile tıpa tıp aynı hadiseleri ifade edip rapor ediyorlar. Kaçırılan kişi ipnoz seansına girmeden bedeninde ameliyat izleri, hatta bazen giysilerinde kan lekesi de görse, önceki gece başına gelenlerle ilgili kesinlikle bir şey hatırlayamıyor. Bu yüzden gri varlıklarca yapılan alıkonulma vakaları yıllar sonra ancak gün yüzüne çıkma imkanı bulabiliyor. Griler diyoruz çünkü yaşanan kaçırılma olaylarının neredeyse hepsinde bu varlıklar gözlemleniyor. Bazen de grilere yardım eden bir takım başka varlıklara da rastlanabiliyor. Bazı kişilerde kısmi hatırlamalar olurken bunlar çeşitli şekiller de ve zamanlarda meydana gelebiliyor. Olay anıyla ilgili anılar rüyalarda küçük vizyonlar şeklinde belirmeye başlıyor. ya da kişi, daha önceleri hiç merakı yokken, zamanla UFO’lar ve dünya dışı varlıklarla ilgili konulara karşı büyük ilgi göstermeye başlıyor. tam olarak bir hatırlama ya da geriye dönüşse uzmanlarca yapılacak ipnoz seansları sonrasında sağlanabiliyor. Kaçırılma vakalarının ilk başlangıcı kişinin bulunduğu noktadan tanımlayamadığı bir ses sonrasında UFO’ya alınmasıyla başlıyor.
http://i.hizliresim.com/jvWVLn.png

Güncellemeler:
travis walton 1975 yılında uzaylılar tarafından kaçırılan ve 5 gün boyunca ortalıktan kaybolup, tekrar dünyaya bırakılan şahsiyet. çok ilginçtir bu adamın hikayesi, görgü tanığı 5 arkadaşı daha vardır. olayın gerçek mi yoksa bir uydurma olduğu yıllarca araştırılmış ve uydurma olduğuna dair kanıt bulunamamıştır. hatta bu olayla ilgili bir kitap yazılmış ve bir film çekilmiştir.
sizin garip bir huyunuz var olayı ya amerikaya bağlarsınız ya kuranı kerime kuran yok demiyor amerikalılar'da yok demiyor ama 3,5 evinde oturan adam valla yok diyor ne garip adamlarsınız çözemedim.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• doğru olanıda vardır yanlış olanıda bence olabilicek bir şey

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elbette, evrenin başka yerinde canlılar olduğuna inanıyorum ama buraya kadar gelip insan kaçıracak kadar zeki değiller

0|1
    0|0
    • ama bu iddia henüz çürütülemedi yalan söylüyor olmaları imkansız.

• Başka âlemlerde de cibril varı duymadım daha önce ama her şey mümkün, bazen düşünüyorum da kıyametten sonra ne olacak, şimdi söyleyeceğim saçma gelecek ama Allah ne yapacak falan diye düşünüyorum. Her şey sadece bizim için olamaz

• kıyamet kainatın sonudur nasıl bing bang patlamasından sonra evren oluştu kainat oluştu zaman gelicek yerle bir olucak pekala ne olucak? tüm canlı varlıklar ruhani varlıklar bizim göremediğimiz varlıklar herkes yaptıklarıyla sorguya çekilicek sonrası ebedi bir yaşam var bizim göremediğimiz mantığımızın almadığı bir yaşam bakın ben 20 senelik bir ateisttim yani dini inancım yoktu ama artık var inanıyorum hiç bir kanıt çürütülemedi mükkemel biz evrende yaşıyoruz herşeyin sonu gibi evreninde bir sonu var. ve bizi bekleyen ebedi sonsuz bir yaşam.

• Bunu okumuştum bir yerde. Türk milletinin basina gelmiyor ama bunlar neden?

0|1
    0|0
  • Değişik...

0|1
    2|0
  • Yıldız tohumları

0|1
    0|0
    • yani yıldız tohumu olmayan kaçırılamıyor mu? bu iddia yanlıştr.

• Ben öyle birşey demedim ki?

• ne dediğini açık yazsaydın keşke benim hatam özür.

Erkekler Ne Diyor 4

• Tamamiyle sallama güneş sistemin de bile canlı metabolizması mümkün ama sistem dışındaki uzaylı bir ırk ve ışık hızını aşabilecek bir teknolojiye sahipse Avrupa milletinin Amerika ve Afrika kıtasındaki insanlara yaptığı asimilasyonun yüzbinlerce katını yapabilecek güçte olur öyle birkaç inek ışınlamayla birkaç insan kaçırmayla kalmaz.

1|0
    0|0
    • Türkiye'de bu vakkalar var sadece avrupayı kapsayan bir olay değil. şu herşeyi amerikaya bağlama işiniz olmasa daha iyi anlaşıcaz.

• Amerika daki kaçırılmalardan bahsetmedim dostum asimilasyon olayından bahsettim bir uygarlık senden üstünse üstün de hakimiyet kurması kaçınılmazdır.

• Bunu öğrenmenin tek yolu var o da DeepWep 'e giriş yapmak Mesela ben söyledim zaman deli kabul edilecegim bilgiler biliyorum. kanıtlar bile var

0|1
    0|0
  • Uzaylılar 10.000 yıl önce birdaha bu gezegene uğramamak üzre gittiler. Şimdikiler abd ve diğer ülkelerin oyuncağı millete psikolojik baskı sadece.

0|1
    0|0
    • bunu neden yapsınlar.

• Biz evrenin en güçlü varlığıyız. Geçmişte nefsimize yenik düşüp evreni mahvettik 10.000 yıl evvel neredeyse. O çağın soyu Atlantis ve Mu'lulardı. Çok derin bir konu.

• bu konuyu daha önce paylaştım saol.

• İlk soru şu olmalı Uzaylılar varmı?
    Bilim daha bunu ispatlayamadı
    Bu koca kainatda yalnız olmamız mantılımı mantıksız mı?

0|0
    0|0
    • bu sorular daha önce soruldu saol evlat.

• pekala fikir özgürlüğü var.

• Aslında çok mucizlerle dolu bir evrendeyiz... Yaratılış bir başka mucize... Kıyametin olacağı... sonra başka aleme gideceğmiz...

Yükleniyor...