İzmir denince aklınıza ne gelir ilk?

İzmir denince aklınıza ilk ne gelir?^^

Güncellemeler:
^^
..

2|0
191|195

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 190

• Atatürk'ü yaşatan ender şehirlerden

5|3
    2|0
  • Herşeyin en güzeli geliyor @oğulcannnn
    Bizim bu sorular denk gelmiş bugün bekliyorum soruma :))

1|1
    0|0
  • Izmirrr yaa aşık olduğum sehir :) Boyozu , midyesi , gevregi , kumrusu, denizi , martisi, havasi , suyu , gunesi , gece hayatii , alsancagi , kordonda gul satan falci romanlari , kemeraltinda pantolon satmak icin pesinden kosan gencleri :) Bornovasii , kucukparki <3 daha ne olsun yasamayan bilemezzz :)

1|2
    1|0
  • İzmir demek özgürlük demek :)
    İzmir demek aşk demek:)
    İzmir demek ben demek; ))

2|2
    0|2
  • konak sahil kordon özgûrlûk karşıyakanğn çagdaş insanları

2|1
    0|0
  • Atatürkçü şehir tabiikide, en güzel şehir.

5|2
    3|0
  • Tren evka 3 yönüne gider ;-)

1|3
    0|0
  • 2+1 kucucuk evler geliyor. Bide tek tuvalet vardi gittigim evlerde ona sasirmistim

0|2
    2|2
    • Niye çift olunca aynanda ikisine mi giriyosn :D

• Eve gelen tanimadigim erkeklerin oturdugu klozete oturmak istemedigim icin uzuuuuun bir muddet cisimi tutmustum. Bir alaturka tuvalet olaydi iyi yani

• Cevap harika. Bayıldım.

• Çırılçıplak giyinen kızlar, sol görüşlü insanlar, kapalı insanlara cin görmüş gibi bakan insanlar , içki...

3|0
    5|4
  • Valla sen geliyon kanka :D

2|2
    0|0
  • mandalina ve erik ağaçları, darı (mısır), çiğdem (çekirdek) .. narlıdere de büyüdüm ben...

0|0
    0|0
  • Bu aralar beni sinir eden otobus ve izbanlari... cinde yasiyormus gibi hissediyorum ya:(((

0|0
    0|0
  • İzmir diyince insanların aklına önce kızları geliyo ne hikmetse :D Ama benm aklıma önce çiğdem kumru boyoz ve darı geliyo :D ne kadar aç bir insanım :D o değilde izmirli olmak Allah'ın bizleri ayrıcalıklı yarattığının bir kanıtıdır lütfudur. İzmir bir yaşam biçimidir :)

0|0
    0|0
  • Tatil😎

0|0
    0|0
  • bacağını açmış kızlar

2|0
    2|1
    • yazın pantolonla mı geziyorsun kışın anladık da? bacağın da kıllıdır.

• Boyoz Kemeraltı incir altı

0|0
    0|0
  • milletin gereksiz yere kaşr kızları güzel die adlandırmaları

3|2
    6|4
  • Eski sevgili. Sabaha kadar icerrdi geberesice

1|1
    1|0
  • hayatımın en güzel dönemi :D ege üniversitesi :))

1|2
    0|0
  • Hayret ilk defa hakarete maruz kalmamışız

2|1
    0|0
  • memleketim <3

0|0
    0|1
  • İzmirin tüm güzelliği kısacası.:)

0|0
    0|0
  • Boyozuna aşık olduğum şehir. Bir şehrin her yeri güzel olur mu yahu oluyormuş İzmir mükemmell bir yer..

0|3
    0|0
  • @Oğulcannnn diye biri :D

0|1
    0|0
  • valla gitmek istediğim tek şehir o istek geliyo aklıma. Gezmeyi çok ama çok isterdim

0|0
    0|0
  • Bonzai

1|0
    1|3
  • aklıma kızları geliyo

0|1
    0|0
  • Yollu kızlar aklıma geldi ilk ne yalan söyleyeyim

2|0
    3|1
  • Güzel Kızlar zeki kızlar tatlı kızlar=)

0|1
    1|0
  • Kızları:)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    160

Erkekler Ne Diyor 195

• İzmirde 6 ay kaldım. İzmir denilince aklıma ;
    Kordon geliyor
    Alsancak geliyor
    Saat Kulesi geliyor
    Karşıyaka geliyor
    Çesmealtındaki sahil geliyor.
    Çeşmedeki kale ve yat limani geliyor.
    Kızları herkesin aklına geliyordur.
    İzmir bana göre gelismekte olan , küçük İstanbul.

3|3
    1|1
  • Kumru, boyoz, kordon, midye, sahil, saat kulesi. :)

http://i.hizliresim.com/bgE4JZ.gif

1|6
    1|6
  • Son günlere kadar , elbiseli konuşan hayvanlar artmadan önce her şeyi ile çok güzeldi.. Caddede karşıay geçmek için adım attığınız da trafik hemen dururdu şimdi çiğnerler bile.. Boyozu ve kumrusu harika idi, hayvanlar ona da el attı şeklini ve kalitesini bozdu.. Kızlar sokakta delikanlılar ile selamlaşırdı gayet modern bir şekilde şimdi hayvan baktığın anda üstüne atlayabilir.. Pırıl pırıl bir havası olurdu kışın şimdi AKP nin kömürünü alan hayvan her yeri leş gibi yaptı.. O hayvanlar kim diye sormayoın çünkü biliyorsunuz o hayvanların nereden geldiğini..

1|1
    0|0
    • O senin dediğin bütün büyük şehirler için geçerli. Ama bu arada siyasete el atmşsın çok yadırganacak birşey

• Bu gavur surda bir raki icmeyecekmiste neden istemis izmiri o zaman..

Fuar konak ve o eskiden igrenc kokan ama simdi duzeldigini soyledikleri deniz

2|1
    2|3
  • İzmır diyince aklıma ATATÜRK geliyor :)

3|3
    1|0
  • Midye dolma..

1|0
    0|6
  • çok abartıldığı

5|0
    5|2
  • İstanbul'a 100 basar. İZMİR.
    Devlet yardım bütçesinin %50 i İstanbul a -%50 i Ankara 'a gider. Unutmayın

0|1
    0|0
  • 17 gün sonra gelen cevap;
    Canım gibi seviyorum İzmir'i. Aşık gibiyim sanki. Başka yerde hava bile bana yaramıyor sanki. İronik kısmına geçersek canım gibi sevdiğim yerden kaçmak istiyorum. Beni üzen çok anısı var çünkü. Ve ben bazı durumları atlatmak konusunda o kadar başarılı değilim.

Alsancak, havası, suyu, denizi, izbanı, otobüsü, yeşili, mavisi, doğmadığım ama vatanım saydığım toprakları...
    İzmir deyince aklıma İzmir geliyor kısaca...

0|0
    0|0
  • İnsanın sevdiği ile her yer güzeldir fakat İzmir için kimsenin olmasına gerek yoktur bazen kordonda içtiğin rakı senin en iyi arkadaşındır bazen sabah kahvaltısındaki gevrektir boyoz dur. Göztepe sahilden Karşıyaka bakarken en güzel mezen çiğdemdir. İzmir'i İzmir yapanda güzel insanlarıdır.

2|0
    1|0
  • sabah kahvaltıda boyoz gevrek yiyen
    akşam yemekte Alsancak kordon bira midye rakı balık yapan
    çiğdem çitleyerekten
    kızınca asfalyaları atan
    başka şehirde çamaşır suyu değilde klorak arayan
    denizi kız, kızı deniz. sokakları hem kız hem deniz kokan 27 yıldır içinde bulunduğum şehrim evim gelir aklıma..

1|0
    0|0
    • Izmirde yaşamayı düşünüyorum ortalama ev fiyatlarını biliyor musun? Satılık ya da kiralık

• kiraiık için 350yede ev bulursun 3-5bin liryada semtine evine göre değişir
      normal yaşanır merkezi bir yerde 3+1 800 1000 arası başlar
      satılık mevzusuda ynı şekilde 100bine ufak tefek bulabilirsin 70bine gece kondudan bozma bulabilirsin ya da 1-2 triyona deniza nazır villada bulabilirsin
      şehir içi de 200den başlar

• Kızları ayrı tabi... Fakat kaliteli ve olgun bir toplum okumuş ve bilgin bireyler var fikirleri ve düşünceleri özgür vatanını seven bir insan toplugu oldugunu fazlasiyla iyi biliyorum ayrica şu kizlar konusuna gelirsek fazlasiyla güzeller abi. d

2|0
    1|0
  • kızları degıl kadınları meshur 13 ten sonra kız bulunmuyor +

1|0
    6|1
  • ortamında, sokaklarında kendini küçük avrupada hissedilceğin tek şehir, son kale.

0|0
    0|0
  • şu an izmirdeyim ama nedense eski adı symrnia geldi aklıma

0|0
    0|1
  • Kordon kafa dinleme, gevrek, bol bol uçan beyaz kuşlar, deniz, manzara, rahat düşünceli kendini bilen insanlar.

1|0
    0|0
  • Göztepe :D

0|0
    0|0
  • benim aklıma yatak kızları geliyor. malesef...

1|0
    4|1
  • Midye dolma ve midye tava

0|0
    0|0
  • Ege :)

0|0
    0|0
  • Sadece 1 kere İzmire gitme şansım oldu oda gezide 3 yol önce :) Saat kulesi ve Esnaflarının benim elimden tutup zorla pantolon satmaları :) Gerçekten çok harika bir şehir yine olsa yine giderim :D:D:D

0|1
    0|0
  • Gevrek

0|0
    0|0
  • Atatürkçü bir halk gelir türkiyenin en vatan sever insanları gelir

2|2
    1|0
  • Tepecik geliyor aklima ;)

1|0
    0|2
  • dürüst olmak gerekirse kordon daki iğrenç koku

0|0
    0|1
  • Yunan tohumları.

1|0
    2|4
    • Sen ne tohumusun acaba

• Yunan lı ile göğüs göse savaşan, çarpışan tek Türk halkı İzmirli. İstiklal savaşında Düşmanla savaşan tek İzmir milleti. Diğer şehirler teslim ulurken İzmir savaştı. Sayın @timeisvaluable

• Siz anlamak istemiyorsunuz galiba dimi? Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz. Yunanlılarla çarpışan şehitlere mi benim lafım sence? Nerde o şehitlerin torunları diyorum nerede? Onlar Allah için vatan için savaştı ama gel gör ki şu an İzmir dini kuralların , baş örtüsünün , İslamın baş düşmanı konumunda ! Nerede izmirli tanıdık görsem anamızın bacımızın örtüsüne gıcıklanıyorlar , l*n siz kimsiniz laleler. O cepheye mermi taşıyıp bebeklerini vatana feda edenler örtülü analarımızdı. İmamhatip'in önü açıldı , en çok tepki izmir'den çıktı. Kendiniz olun elin milletine özenmeyin. Bizler Osmanlı torunuyuz , bu şekilde davranın.

Hangi şehir teslim olmuş kardeş söyle bakalım bana sen? GaziAntep binlerce şehit verdi , bu adamlar mı teslim olanlar? Diğer şehirler diyorsun? , Hiç kimse teslim olmadı. Bu millet zaten savaşını veriyordu. Sen hiç teslim olan TÜRK gördün mü? Gördüm diyorsan yalancının önde gidenisin. Türk canını verir teslim olmaz.

• hayatımda anlamı olan çoğu şeyi izmirde yaşadım çoğu şeyin ilkini izmirde yaşadım ilk kez aşık oldum ilk kez aşk acısı çektim ilk kez okula gittim ilk kez mezun oldum çok fazla şey :D izmirin yeri o yüzden ayrı hayatımda izmirde olmadığım zaman hep içimde sıkıntı olur izmire gidince rahatlar içim

0|0
    0|0
  • Boyoz, buca, alaçatı, gümüldür :)

0|1
    0|1
  • valla aklıma kötü kötü şeyler geliyor asdfag

1|0
    0|1
  • Ilk kiz ayarlayipta cinsel iliski yasadigim yer 5 gun kaldim gercektende degdi buna

0|0
    3|2
  • Erkekler Devam
    165
Yükleniyor...