En beğendiğiniz korku filmleri?

sıkı bir korku/gerilim filmi takipçisi olarak sizlere soruyorum. bu zamana kadar en beğendiğiniz korku filmleri neler?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Çocukken korktuğum bir film vardı. Hala onun yerini tutacak film gösterime girmedi. Şimdi saçma geliyor bana ama o zaman lazımlıkla dolaştım 1 hafta.:)
    Hayvan mezarlığı-Stephen King

Son zamanlarda 1 hafta etkisinde kaldığım diğer filmse Dabbe-Cin çarpması oldu.

0|0
    0|0
    • hayvan mezarlığı şimdilerdeki pek çok filmden çok daha iyi bence. Dabbe serisini çok sevemedim ben ama birçok kişi beğendiğini söylüyor.

• Genel anlamda seriyi sevmedim. Ama Cin Çarpması bence serinin en iyisi.

• korku sevmem

0|0
    0|0
  • şeytan çarpması

0|0
    0|0
  • paranormal activite 1

0|0
    0|0
  • Halka ilk ciktiginda biraz germisti ama digerleri korkutmaktan ziyade gulduruyor ^^

0|0
    0|0
  • Kuzuların Sessizliği.

0|0
    0|0
  • elm sokağında kabus serisi çocukken çok korkarrdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Musallat

0|0
    0|0
    • Türk korku filmlerinden en fazla beğendiklerim arasında, gerçi çok fazla filmimiz yok ya :)

• şöyle bir durum var, bizde korku denilince akla yalnızca cin geliyor. halbuki elimizde kullanabileceğimiz onlarca farklı konu var. ama kullanan nerede?

• Türk insanı boş geldi boş gidiyor dini her yerde kullanıyolar sonra ateist ürüyor.. Maalesef ülkemiz hala gelişmemiş. Yabancı milletin yaptığı sıradan fantastik film bile bizimkilerin milyonlarca para harcadığı filmden iyi

• sodomun 120 günü yasaklanan filmler arasındadır ama hem iğrenç hemde ürkütücü :D

0|0
    0|0
    • kesinlikle :)

• dünyadaki yasaklı filmleri izle çok korkucu oluyorlar koreliler bu işte bayağı iiler old boi gazou bide 2 sevgiliye işkence yapark öldürüyolardı o da çok ii :D

• Siz horror ve gore türlerini karıştırmışsınız :)

• Elm sokağı... 13. Cuma bunlar korku ve gerilimin babalaridir :)

0|0
    0|0
  • Musallat

0|0
    0|0
Yükleniyor...