Imdb 8'in üstünde fantastik film önerir misiniz?

Arkadaşlar güzel bi fantastik film bulamıyorum lütfen yardımcı olun bana ..

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• benjamın buttonun tuhaf hıkayesı , buyuk balık bu ıkısını begencegıne emınım puanlarıbı bılmıyorum ama

1|0
    0|0
    • teşekkürler büyük balığı izlememiştim bakıcam mutlaka

• güzel bir film tim burton yapımı helana bonhomda oynuyor oyuncular 10 numara

Erkekler Ne Diyor 10

• tam olarak fantazi kurgu turune ait gormesem de link , link , link link , link , link , link bunları deneyebilirsin ..

0|0
    0|0
    • nasıl bir fantastik film arıyorsun? savaş sahneleri olan, dram olan, romantik ?

• limitles,battleship,orphan,gone,hunger games tarzı filmleri seviyorum ayrıca I Spit on Your Grave gibi psikolojik filmler de ilgimi çekiyo asya filmelerinde sadece dramsa izlerim ..

• fena filmler değiller .. bunları da izlemediysen listene ekle link , link , link , link , link büyük ihtimalle tamamından memnun kalacaksın ..

• limitles,battleship,orphan,gone,hunger games tarzı filmleri seviyorum ayrıca I Spit on Your Grave gibi psikolojik filmler de ilgimi çekiyo asya filmelerinde sadece dramsa izlerim .. o zamna hocam bilimkurgu fantastik tarzaı filmlerin hastası olan ve onlar dışından birşey yapmayan birisi olarak beni ekle mesaj at konularını falan oyle yardımcı olayım çok var çünkü bu arada imdb nin 6 puan verdiği filmler 9 luklar gibi olabiliyor onlara bakma sen. şu anda watchlist imde 1,230 Titles) film ve dizi var. ama daha hatırlayamadıklarım da çok tur.

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli leon zindan adası bu fılımlerı ızlemeden ölme derım

1|0
    0|0
  • inception 9.1 ımdb puanı var

1|0
    0|0
  • prestige izle kesinlikle

0|0
    0|0
  • Game Of Thrones, git izle müptelası ol. bir kaç hafta yeter sana...

0|0
    0|0
    • diziye başlamak istersem aklımda bulunsun teşekkürler ..

• imdb 9,4 almıştır, dram, fantastic, maceradır. bu senin o diziye nasıl baktiginla alakalı ise, onu bilemem.. öneri benden gerisi senden, iyi akşamlar.

• sleepy hollow

0|0
    0|0
  • atını öpen kovboy 2

0|0
    0|0
  • düş kapanı

1|0
    0|0
  • kapıcılar kralı

0|0
    0|0