Boş bir defterim var?

Boş bir defterim var yaklaşık iki yıldır o deftere bakarak nasıl güzell bir biçimde değerlendirsem diye düşünüyorum fakat bir türlü bulamadım. Günlük tutamıyorum pek fazla sarmıyor acıkcası :/ Geleceğimde o defterimi her zaman saklamak istiyorum güzel şeyler olmalı..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde bir defterim var. Her sayfasında benim icin değerli olan kisilerle fotograflarim var ve o sayfada fotograftan arta kalan yerlere o fotograftaki kisiler kucuk notlarını ve imzalarını attı. Ayrıca bunun yanındada bir kutun olsun ve o sayfadaki fotografi cektirdigin gunu hatirlaticak kucuk bir nesneyi o kutuda biriktir. Benimkini gösterme şansım olsa keske. Defterimi ve kutumu her inceledigimde gercektende o guzel anlarımı tekrardan yasiyorum. Mazini canlı tutmanı sağlıyo tavsiye ederim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Gunlukten cok hayatinda yasadigin mutluluklari sevincleri, huzunleri, sende iz birakan anilari,, ailenle ilgili onemli olaylari, duydugun guzel sozleri, donemin sartlarini, gezdigin yerleri, gezdigin yerlerde neler yaptigini vs yazabilirsin. Ve emin ol yillar sonra onu acip okudugunda icini garip bir duygu kaplayacak :)

1|0
    0|0
  • Resim çiz ben öyle yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Bende de aynı sorun var bomboş yatıyor. Ve hiç bir şey yazmayacaksın bence at çöpe kafanı kurcalamasın :)

0|0
    0|0
    • ama nerede güzel bir defter görsem bu sorun yine aklıma geliyor kurtulusu yok :D

• B8yildir kullanmadigim defterler var

0|0
    0|0
  • okudun kitapların ya da şiirlerin hosuna giden cümlelerini ya da dizelerini yaş işte. ben öyle yapıyom. arad sırada aklına gelen güzel cümle olursa onlarıda not et ama belki ilerde işine yarar

0|0
    0|0
  • Hatira defteri yap :)

0|0
    0|0
  • Ben program , seyahat, sağlık , defteri yaptım.. Yenilecekler, görülecekler, kullanılacaklar

0|0
    0|0
    • ne zaman ne yapacağım belli olmadığı için bana uygun değil teşekkürler

• Hayatinda yapilacaklar listesi hazirla. nasil nerde yaptigini ani olarak yaz

0|0
    0|0
    • ne gibi yapılacaklar? mesela?

• çok güzel bir hayatın var gercekten.. :)

• Teşekkür ediyorum :) bunu doğa ve spor sevgisine borçluyum.

• O defterin her sayfasinda bu dunyanin nasil bir yer oldugu anlatiliyo senin bisey eklemene gerek yok

0|0
    0|1
    • Boş dünyanı kendin bir şekilde güzelleştirebileceğini unutma :)

• Kendi basina staddasin ve dunyanin en guzel golunu attin senden baska kimse gormedi ne onemi varki
      yanlizken ve hep yanliz kalmak istiyorken hicte kolay degil dedigin.

• Belki görenler oldu ama sende onları göremedin?

• Hayallerini yazabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Her sene farklı hayallerim oluyor ömrüm boyunca tek değişmeyen hayal amerikaya gitmek:=)

• taşın gerçektende 25 ve üzeri mi?

0|0
    0|0
  • Bence bugüne dair içinden geçenleri yaz ki ilerde okudugunda ne yaşadıgını unutma

0|0
    0|0
  • Bence çok önemli olan şeyleri yaz. O daha iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoşuna giden alıntılar yapabilirsin okuduğun kitaplardan şiirlerden gayet güzel bir şey olur.

0|1
    0|0
    • daha sonra baktığımda birşey değişmeyeceğini düşündüm ben aslında çok fazla kitap okurum

• Canın sıkıldığında açar bakarsın altına hangi kitaptan aldığını falan yazarsın.
      Bir şey değişmeyecek derken biraz daha açsan

Yükleniyor...