Film önerisi olan var mı dostlar?

Dün bir film izledim adı Ceset ti beni çok etkiledi izlemeyenlere şiddetle öneririm izleyenler de var mı başka ona benzer filmler ya da çok etkilendiğiniz bir film

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Ceset gerçekten de çok etkileyici bir film.
    Filmi izlerken kaç kere ters köşe oldum sayamadım, hele ki sonu muhteşem.
    Çok dahiyane bir senaryo.

Yine ters köşe yapan, sonuyla şaşırtan iki film önerebilirim; Kimlik (Identity) ve Gitme (Stay)...
    Bu iki filmde çok bilinmeyen ama çok kaliteli iki yapım. Bilim-kurgu tarzı filmleri de seviyorsan "Mr. Nobody" yine enfes bir film.

😄😄😄

0|0
    0|0
    • aynen ben de senin gibi olmuştum söylediklerinden kimlik kulağa hoş geliyor bakalım bir araştırayım teşekkür ediyorum :)

• evet cesetteki gibi etkilenmesemde filmi beğendim :)

• Beğenmene sevindim :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Akıl Oyunları fazlasıyla etkileyici Russel Crowe oynuyor şizofren birinin hikayesi beğeneceğine eminim.

0|0
    0|0
    • hmm teşekkürler tavsiyeni değerlendireyim :)

• Sadece sen çok güzel bir film güven bana :d

0|0
    0|0
    • evet çok kişi tavsiye etti ama sadece başını izleyebildim sanırım o gün bir işim vardı daha sonra da devamını getiremedim teşekkürler yine de :)

• Uçurtma avcısı güzeldir mesela :)

0|0
    0|0
    • izlemedim bir araştırayım teşekkürler :)

• Ihtiyar delikanli abd yapimi olani, pi'nin yasami, bir kadinin seks gunlugu, candyy.

0|0
    0|0
    • söylediklerinden sadece birini izledim bir araştırayım bakalım teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Etkilendiğim bir film yok ama Lucy ve labirenti izleyebilirsin. Bunlar 2014ün en iyi filmleri arasında. Hızlı indirmek istersen skype'tan yollarım

1|0
    0|0
    • vaay dün lucy de izledim çok etkileyiciydi gerçekten labirenti izlemedim ama bir bakayım naıl bişi teşekkürler :)

• Ghajini... Ghajini... Ghajini...👍👍👍 #V

0|0
    0|0
    • ghajiniyi izledim dostum ya teşekkürler yine de :)

• Western İzliyorsan Çok Eski 1954 Yapımı Bir Film Olan Son Vagon Ve İyi Kötü Çirkin'i Tavsiye Ederim. Eğer Dövüş İstiyorsan Jackie Chan'in Bitirim İkili Serisi Ama Ancak Ondada Az Maz Cinsel Sahneler Yok Değil :D Eğer Komedi İstiyorsan 3 İdiots Animasyon Filmiyse Buz Devri Serisi Derim.

0|0
    0|0
    • 3 idiotu ve buz devrini izledim western izlemeyi düşünmüyorum teşekkürler bu arada :)

• Dostum aslında tür ve konu olarak farketmez sürükleyici ve bazı yerlerde de ummadık bişiler olsun yeter benim için :)

• Ozaman Baba 1'i Öneririm.

• Dehsetin. Disleri.2010. BRRip. TRDUB. XviD-LTRG

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim izlemedim ama bir bakayım ;)

• mezarına tüküreceğim 1 ve 2

0|0
    0|0
    • teşekkürler ikisini de izledim :)

Yükleniyor...