Korku kitabı yazmak istiyorum. Konu hakkında fikir verebilecek olan?

Kitap yazmak istiyorum kendimce minik hikayelerim var ve çok beğeniliyor. Korku kitabı yazmak istiyorum. Konu bulamıyorum bir türlü :) fikir verebilir misiniz çok kararsızım :(

0|0
19|48

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• sınıfta ezik olan (arkadaşları bizim eziğin kafasını klozete sokacak kadar ileri gidecek ) ve dışlanan bir lise öğrencisinin şeytana ruhunu satmasıyla birlikte elde ettiği güçle kendini dışlayanlardan ve ezen insanları geceleri avlaması tabii koruyucu meleğin koruduğu kişiyi , hedefine takılmasıyla bu avcılık serüveni biter.
    -korunan kişide ezmekten çok bizim eziği , ezilirken izlemesi ve sesini çıkarmaması nedeniyle av oluyor.-...
    *** al sana !!! animelere konu olacak hikaye...

1|0
    0|0
  • Fikirleri biz verirsek senin yazdığının bir değeri kalmaz ki...
    Minik hikayelerim var demişsin... O halde bir şeyler üretebilecek hayal gücüne de sahipsindir. Bunu zorla, eminim güzel bir şey çıkacaktır ortaya...

1|1
    0|0
  • Bende deneme yazıyorum
    çokta beğeniliyor kitabım
    Yazar arkadaşlarımda var
    korku üzerine yazacak isen fantastik korku yaz
    ilkler her zaman rekabet görür
    roman şiir kitabı , hikaye , masal bunlar çoktur
    az yazılacak kategorilere yönelir isen dikkat çekersin.

0|0
    0|0
  • Maksadım seni fikrinden caydırmak değil asla ama bir olaya başlamadan önce iyi araştırmalısın. Mesela kitabı yazdıktan sonraki basım aşamaları, o kitabın rafa nasıl çıkabileceği vs. Bitmek üzere olan bir kitaba başlamadan bunları araştırmadım ve şu an o kadar zamanı boşa harcamış gibi hissediyorum. En dandik kitabın basım maliyeti 1000 adet için neredeyse 5000 liraları buluyor. Haa para senin için önemsizse, gerçek yaşanmış ya da yaşanması mümkün olabilecek olayları yaz.. Okuyucu da bunu yaşayabileceği hissi uyandırmak en önemlisi çünkü... Başarılar dilerim...

0|0
    0|0
  • Mesela eski bir şato?
    İçinde ölmüş bir aile ve o şatoyu yeni satın alan kurbanlar.

1|0
    0|0
    • Beğendim bunu :) ama sormak istediğim bir şey var ailenin lanetli ruhları olabilir mi ya da insanlara görünen tarzdan mı?

• Ailenin lanetli ruhları olabilir..
      İnsanlara görünebilir.
      Şatoyu satın alan ailenin de sonu eski sahipleri gibi olsun mesela.

• Birkere klişelerden kurtul katili uşak falan yapma Agatha Criste kitaplarını oku biraz cinayetler için dahada bilgilenirsin benim tarzım cinayet hikayeleri bir grup insan bir yerde toplansın kamp olur otel olur tek tek ölsün bu kişiler ama katlimiz psikopat birisi olsun bir şiire göre öldürsün bir kitaba göre öldürsün kişileri sakın ilk şişman gözlüklü ölmesin :D çok klişe bu özelden yazarsan yardımcı olurum düşüncelerin hakkında

1|0
    0|0
  • Kitap İçerisinde Karakter Vb. Fotoğraflı İçerik Olacak mı? Olacak İse Kötü Karakterlerden Birine Talibim Profil Fotoğrafımı Kullanabilirsiniz Bana Aittir.

0|0
    0|0
  • Sıçamayan adam olsun.

0|0
    0|0
  • kırk ayaklı yaratıklar ve zavallı pembe baslıklı kız olabılır bacım.

0|0
    0|0
  • Kendine bir seri katil seç mesela kanlı kontes (elizabeth bathory) onun hayatını kendi kafandan kurgula yaz işte mesela üvey annemi öldürdüm ve o an kana olan tutkumu anladım gibisinden anladınmı kendi hayalinden işte nasıl seri katil oldu felan diye

0|0
    0|0
  • Stephan King bu konuda uzmandır kiplarını incelemeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • harika görünümlü katil genelde çok iyi olan ınsanlarda bır bokkluk vardır

0|0
    0|0
  • At arabasina tecavuz eden 8 kollu canavar

0|0
    0|0
  • Katil sakat ve felçli büyük anne Emanuela olsun. Aslında numara yapıyor sakat olduğu yok yaşlı sürtük :D

0|0
    0|0
  • Katil hiç ölmesin...@Julieeetttt bas karakterdeki çirkin kız olsun ben onu kurtarayim sonra film bitsin :))

0|0
    0|0
  • stephen king den ilham al iste onun kitaplarindan karisik bisey yap

ask romani yazsan daha guzel olmazmiydi

0|0
    0|0
  • Bir grup eski bir evde falan toplanıp ruh çağırmasın ha.
    Daha çok iller arası yolculuk yaparken dinlenme tesisini basan kamyoncular vb. :))

0|0
    0|0
  • Zombiee. p hastasiyiz. d ama kitapta akorku olurmu bilmem. d

0|0
    0|0
  • seni bu hayatda en çok korkutan şey neyse o konuya yoğunlaş bence.. seni korkutan diğerlerinide korkutur büyük ihtimal..

0|0
    0|0
  • En masum görünen kişiyi katil yap ve son saniye ye kadar ipucu verme. Bu tarz konular çok tutuyo :)

0|0
    0|0
  • Insanları güldürmekten bıkmış palyaçolar bir Park'da kostümleriyle vahşice kurbanlarını katladerler.. Top sende ;)

0|0
    0|0
  • çok yakın bir kız arkadaşının içine cin girmiş ve geceleri ruh hali değişiyor sürekli birileri ile konuşuyor annesi fark edince cinler falan aklına gelmeyeceği için erkekler ile konuştuğunu saniyor. Daha ayrıntılı söylerim ilgini çekerse

0|0
    0|0
  • Havalı Ve Tüm Kızların Sevdiği Ama Çok Kötü Biri Olan Herkesi Bu Seri Katillik İşine Sokan Havalı Biri Ve Bu Katillik İşindede Profesyonel Biri Olsun Gayet Tutar Bence.

0|0
    0|0
  • Bence bölecin şeytan falan değilde klişe olmasın yani daha değişik böle efsanevi şeyler bulmalısın.

0|0
    0|0
    • Bir fikrin var mı?

• Hmm kurbanları sırasıyla öldüren ve sıradaki kurbanın kim olacağı ile ilgili ipuçları veren bir seri katil

• Aynen ama mesela öyle bir katil olsunki. Gulyabani gibi efsaneleşsin. Biliyosun hala bazı insanlar gulyabaniye inanıyo ya.

• Yaşanmış gerçek olaylardan olağanüstü durumlar.. Cinler vs..

0|1
    0|0
  • Mistik ögeleri kullanabilirsiniz, cin peri vs.

0|0
    0|0
  • satanizm ile ilgili yaz. tarikat, ayinler

0|0
    0|0
  • RTE? 5 seri çıkar bence.

0|0
    0|0
  • Kadın cinayetleri güncel, gerçek ve korkunç gayet güzel bir konu bence

0|0
    0|0
  • yaşanmış hikaye olursa etkileyici olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 18

• "Mandarinia" adlı kullanıcıya katılıyor ve bir kitap öneriyorum sana "Öç Hikayeleri" , bahsettiğin korku ne odaklı bilmiyorum lakin bunu okursan biraz gerilim artabilir kaleminde.
    Dikkat et içindeki şeytanı uyandırmasın.
    Sevgiler..

0|1
    0|0
  • Yani dunyaca unlu korku yazarlri genelde ask tutku polisiye hepsni icine katark yazio snctada hic ummadgmz kisi ktil cikio ole bisey yaz patlasin gtsn

0|0
    0|0
  • Olmayan sesleri duyan paranormal seyler yasayan bir kızın hayatını anlatabilirsin.
    Wattpadde falan yayınlıyor musun?

0|0
    0|0
  • Turk okurNa cinli perili gider.

0|0
    0|0
  • Bence yanlız bir paranoyak kız olsun ve durmadan evde bişeler olduğunu idda eden ailesi yurt dişinda ve bir turlu ulaşamayan ve arkadaşları tarafından inanılmayan bir kız vb karekteri olabilir

0|0
    0|0
  • Boşver korkuyu ya pek okunmaz

0|0
    0|0
  • kıyamet i araştır iyice ve hikayeleştir dehşet korkunç olur...

0|0
    0|0
  • Sevgililerini olduren bir kizin hikayesi.

0|0
    0|0
  • Zombileri konu al bence

0|0
    0|0
  • Mezar ev

0|0
    0|0
  • katıl evın kızı olsun masum gorunuslu cok sakın ama ıcten pazarlıklı

0|0
    0|0
  • Telefon sapığına aşık olan kız ve sonrasında olanlar.

0|0
    0|0
  • Benden büyük korkuluk mu var bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • Cadi çocukları öldürüyor

0|0
    0|0
  • çok korkutmadan yaz :D

0|0
    0|0
  • Tecavüz