Kapat

İsmai̇l yk yeni̇ albüm bakiniz?

Yeni albüm tanıtımındad çok farklı ve değişmiş olan şarkıları ve kendisi ile İsmail yk albüm tanıtımı 10 gğün içerisinde 120 bin kez izlendi ve tt oldu albüm çıkmadan sizce heryerde çalıp tekrardan eskisi gibi popüler olacakmı izlemenizide tavsiye ederim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tamda onu dinliyordum
    Ismail YK- Isterim seni

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Album tanitimi cok guzel bu albumde guzel belli

0|0
    0|0
    • inan bu sefer çok farklı gelyor sanatcıyım diyenleri silip atacak ismail yk

• Hiç dinlemedim bu albümü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Usta adamı sevmeyenlere saygı duymak lazım ama müzisyen olup da YK'ya saygı duymamak kazmaca olur.. Adam kaç defa albüm satış rekorları kırdı kaç tane ödül aldı ve neredeyse kullanamadığı enstruman yok..

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeim yavaş yavaş artık insanlar saygı duyuyor sence albüm çıkınca patlıcakmı

• ismailyk farkında kardeşim 2 - 3 senedir birazcık düştüğünü ama 3 senedir hiç ortalıklarda yok full almanyada albüm için müthiş bir şekilde çalıştı bu albüm patlasında önyargılılar sussun artık

• Bu albüm biraz tarzında değişiklik yapmış gibi geldi bana daha farklı olacak bu albüm.. Gerçi daha önceki albümlerde bir kaç şarkı da tını ritm olarak farklıydı mesela SANANE, Aramanı bekledim şarkıları.. Slow olarak çok kaliteliydi..

Yükleniyor...