'Mezarına Tükürecegim' filmi nasıldır?

İzleyenler bu film nasıldır? Konusu güzel gibi. İzlemeli miyim?

Güncellemeler:
sonundaki gülümsemesiyle huzur buldum. izlemeyenlere tavsiye ederim.

tesekkürler herkese yorumları için.

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Remake olanı özellikle sinirleri oldukça gerer

İstismar sinemasina aliskin olmama, hatta sevmeme ragmen ellerimi sıktığım yerler oldu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kesnlkle tavsiye ederim sana konusu : genç yazara yapılan tecavüz ve sonrasnda yazarın aldğı inanılmaz intikam !

1|0
    0|0
  • Neymiş bu neyini övüyorlar diyerekten 1970'lerdeki orijinal filmi izledim, bir kadın tecavüze uğruyor, sonra da intikam alıyor, hepsini tek tek ve de acımasızca öldürüyor. Bolca şiddet ve kafa ağrısı. Ucuz ve de gereksiz bir film, tecavüz sahnesini ağızları salyalı izleyenler dışında kimse beğenmemişti

1|0
    0|0
    • iki et parcası görmek icin izleyenler de vardır muhakkak ama konusu ilgincti, izledim ve begendim.

• Arada fark yok, hepsi de insanları daha da manyak etmek için çekilmiş filmler. Biri elma diğeri armut değil

• delilik hayatın içinde zaten. ben öyle görmüyorum. dedigim gibi tercih meselesi. izlemek istemiyorsan izlemezsin.

• fena değildi.

1|0
    0|0
  • süper bır fılm ozellıkle ıntıkam sahnelerı tam ıstedıklerımı yapıyor.

1|0
    0|0
  • Film güzel ama açık sahnesi çok var. aile ortamında izlenecek bir film değil yani. filmin konusu bir grup erkek bir kıza tecavüz ederler. sonrasındada bu kız bu erkeklerden çok dehşet biçimde intikam alır

1|0
    0|0
  • bir eski bir de yeni olmak üzere 2 adet bulunmaktadır.Kişiye göre değişir benim konusu ilgimi çekti izledim ilgim azaldı.

1|0
    0|0
  • Daha bir psikolojik korku tarafındayım.. sevmiyorum fazla kanlı revanlı filmleri..

1|0
    0|0
  • mezara tükürülürmü kızım aman nabıyosun

1|1
    0|0
  • 2. si çok daha güzel

1|0
    0|0
  • isminde hayır yok filmin

1|0
    0|0
  • :D saçma

1|0
    0|0
  • orijinali iyi. remake ini beğenmedim.

1|0
    0|0
  • ilk kez duydum bi bakayım

1|0
    0|0
  • Romanı okudum

Vian pek sevmesem de idare eder.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• İsmi biraz ürkütücü geldi semizim otum böceğim :/

Konusu ne acaba?

1|0
    0|0
    • güzel @rüyasultan. bir grup arkadas, kafası rahat etsin diye tek basına yazmaya gelen bir yazara tecavüz ediyor. öldüremiyorlar da, kız kendini suya atıyor. sonrasında kız hepsini teker teker bulup her biri ona nasıl işkence ettiyse o sekilde öldürüyor.

• Aaa cok değişikmiş. Tesekkur ederim izleyeceğim.

• ne demek :)

• Cok pis film herkes tukuruyo izleme

1|0
    0|0
Yükleniyor...