Atatürk öldümü öldürüldü mü?

Ben öldürüldüğüne inanıyorum tıpkı Fatih sultan mehmet gibi Atatürk hastalığının bilinmesini hiç istemezdi mesela beni Türk hekimlerine emanet ediniz derken buradaki düşüncesi hastalığın yayılmasını istememesidir sizin düşünceleriniz neler

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bencede olduruldu ama tam bilmiyorum. maalesef ATATURKUN yaninda saglam adamlar yokmus :( mesela ataturk elma mavi renk derse, yanindaki adamlarda evet haklisin elma mavidir dermisler o yuzden cok sey kaybettik..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bilemiyorum. Fatih olayının birbelgesi var. Yakup paşa'ya gelen emirler var Vatikan'dan. Fakat Atatürk olayını bilemiyorum. Söylentiler çok.

0|0
    0|0
  • Atatürkçü Değilim... Bu sorunun cevabı net olarak alamayacak olsalarda merak edenler "ataturk nasıl öldürüldü" ısımlı kıtabı okuyabılır. oldukca ılgınc bır kıtap.. ama sanırım bu sorunun cevabı hıcbır zaman net olarak ogrenılmeyecek.

0|0
    0|0
  • cevabı net olarak alamayacak olsalarda merak edenler "ataturk nasıl öldürüldü" ısımlı kıtabı okuyabılır.
    oldukca ılgınc bır kıtap. ama sanırım bu sorunun cevabı hıcbır zaman net olarak ogrenılmeyecek.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bana gore olduruldu

0|0
    0|0
  • Liderler hakkında ne denilse yanlış olur çünkü nasıl yaşadıklarını bile bilmiyoruz

0|0
    0|0
  • doktoru tarafından öldürüldü. atatürk zehirlendiğini anlayınca ' beni türk hekimlerine emanet ediniz ' sözünü demiştir.

0|0
    0|0
  • Bence o dönemde kimsenin öldürmeye gücü yetmezdi

0|0
    0|0
  • ölduruldu

0|0
    0|0
  • Bilmm hiç düşünmedim bu arada takıbe aldım seni:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onun daha önce öldüğünü ama yerine bir benzerinin konulduğu da söylentiler arasında. geçmişe gitmeden öğrenemeyecez.

0|0
    0|2
    • 7/24 beraber oldugu yaveri silah arkadasları falanda zaten dublorü anlamayacaktı davranıslarını falan

• Evet savaş esnasında öldü bildiğim kadarıyla başka biri aynı kimlik üzerinden devam etmiş

Yükleniyor...