Erkekler sorulara maruz kalmayı neden kaldıramıyolar?

Soru soruyorsun sanki hayatının hatasını yapmışsın gibi bir tepkiyle karşılaşıyosun...

O ana kadar süper samimiyet soru sorduktan sonra dış kapının mandalı muamelesi görmek pis koyuyor insana...

Soru sormayalım mı yani bunu mu istiyorsunuz?...

Güncellemeler:
ya arkadaşlar bi yanlış anlaşılma oldu galiba:)) ya da ben daha açıklayıcı sorayım sorumu:)) şimdi mesela sevgilim bana çok soru sorar bıkmadan usanmadan her sorusuna karşılık veriyorum örnek vermek gerekirse face listemde ki herkesi tek tek sordu hepsine inanılmaz büyük sakinlikle cevap verdim gel gör ki o bana bu şansı vermiyo yani ben soruyorum o en soğuk tavrını takınarak bi iki cevaptan sonra sıkılıyo...şimdi sorumu yineliyorum erkekler fazla soruya maruz kalmaktan neden hoşlanmıyo?..

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yetiştirilme tarzımız bu gece geç geldiğimizde bize neden geç geldin demeyen anne babamıza hesap vermezken sevgiliye hesap vermek bize saçma gelir.

Ama bacımıza nerde kaldın hava karardı sen hala yoksun tarzında soru soruldugunda ki belli bi yastan sonra bizde sorar oluruz bu soruyu.

Sevgilimizede soru sordugumuzda hesap kestigimizde normal

Ama bize soruldugunda anormal gelir.

Bir bakıma türk kültürü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• erkekler istemediği şeylere cevap vermez çünkü cevap verirse işin içinden çıkamamaktan korkar. o face listesindeki arkadaşlarının isimlerine dikkat et normal ismi olan var mı yoksa "ateşli aylin", "liseli selin" gibi isimler mi :)))))

0|0
    0|0
  • ne bicim soru?bu kadar sacmasini gormedim.hic kaldiramiyorum kizlar soru sorsun.sormayin kizlar sormayin

(bu cevap ironi icermeye calisti,basarisiz oldu)

0|0
    0|0
  • Hayret ben sorulmasından yanayım halbusem

0|0
    0|0
  • buyrun gelin sorun... :)

açık ve dürüst olmak gerekir.

insanın aklında suni zan bırakılmamalı.

sor üstüne git arada bir...

0|0
    0|0
  • Kaldiramayan erkekler kim yahu bizmi uyeler mi yani? Yoksa hayatindaki erkeklerimi kastediyorsun anladiysam arabistan colundeki sansiz bedevi olayim hatta kutup ayisi gelsin yanagimdan opsun

0|0
    0|0
  • soruya bağlı bazen bir değil iki değil sorusuna cevap alamayınca kadın cümledeki kelielerin yerlerini değiştirip tekrar soruyor :)

kabak tadı veriyor işte bu :)

0|0
    0|0
  • Genellemeler hep yanlıştır. V.Hugo

0|1
    0|0
  • Fazla dırdır adamı öldürür :D

0|0
    0|0
  • ne sorduguna ve nasil sorduguna bagli :)

0|0
    0|0
  • Köşeye sıkışan yılan sendromu. Herkes yapmaz.

0|0
    0|0
  • misal?

0|0
    0|0
  • ben yeniyim kim yapıyormus onu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler her zaman kendilerinin az kadınların fazla konuştuğunu söylerler ya bunu ispatlamak için olabilir . genelde cevaplar sorulardan daha uzun dur

erkekler soru sorarken daha az konuşur cevabı veren kadın her şeyi döker ortaya Biiiirr -amaca ulaşıldı

kadınlar soruyu sorar az konuşarak erkek kazandığı üstünlüğü kaybetmemek için cevap tan kaçar ikiiii - amaca ulaşıldı

böyle de olabilir:))

0|0
    0|0
  • Sorular herzaman bunaltır kadın olsun erkek olsn maço tavırları bunlar kaçamak cevaplar .. sende sorularının bazılarına geçiştirici cevaplar ver biraz gizemli olmak iyidir

0|0
    0|0
  • sor ama çok özel konulara girmeden ve "x sus" denilecek seviyeye gelmeden

0|0
    0|0
  • Algıda seçicilik yapıyorlar sadece :)

0|0
    0|0
  • Cevap yoksa yalan çoktur unutma

0|0
    0|0
  • kendimi yoramam ben sormadan o anlatırsa anlatsın hayat bizim.

0|0
    0|0
  • Ben sorarım, soracağım. Adeta bir soru makinesiyim.

0|0
    0|0
    • sorun makinesi olmadığın sürece sorun yok :D

• Yok o değilim. Iş hayatı yetiyor bir de özel hayatta sorun kaldıramam.

Yükleniyor...