İstanbul'daki en iyi oyunculuk ajansları hangileri? Bilgisi olan var mı?

Evet arkadaşlar bilginiz varsa bilgilendirebilirmisiniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim iyi geceler iyi vizeler.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben birkaç ajansa kayıt olmayı denedim fakat sözleşme yapıyorlar. microp produduction diye bir ajans buldum sahibi volkan güloğlu aile firması gibi kaydımı aldılar fotograflarımıda stüdyo ortamında çektiler kayıt ücretsizdi dört gün içinde geri dönüş oldu ilk işim klip çekimiydi çok eğlendik ödeme konusundada peşin yaptılar

0|0
    0|0
  • var imc ajans

0|0
    0|0
  • İyi oyunculuk ajansı diye bir şey yok maalesef. Ben en ünlü ajans olan Neşe Erberk Ajans'tan kabul aldım gitmedim. Neden mi? Çünkü biliyorum ki o ajanslarda benim gibi olan bir sürü aday var kabul edilen. Ajanslar sadece figüranlık içindir bunu unutma. Ya da 1-2 cümle-replikli oyunculuklar içindir. Eğer ciddi anlamda bu işe gönül vermek istiyorsan Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde adam gibi oyunculuk eğitimi almalısın. Orası konservatuar disiplininde eğitim veriyor ve bugün hemen hemen çoğu ünlü oradan mezun. Çünkü oradaki hocalar yönetmenlerle, yapımcılarla ilişki içerisinde. Başarılı öğrencilerini yeni başlayacak dizi-filmlere öneriyorlar. Sadri Alışık Sanat Merkezi de iyidir. Ona da gidebilirsin. Dediğim gibi bu iş ajansla asla olmaz. Seni sete çağırırlar deneme çekimi diye sanarsın ki 40-50 kişi olacak orada ama bir bakarsın kapıdan taşmış adaylar en az 250 kişi var. Bekle bekle dur sabahtan akşama kadar setlerde. Ama amacın harçlık çıkartmaksa figüranlık yapabilirsin tabii ki. Günlük 30-50 lira arasında bir ücret veriliyor. Fakat sabahtan geceler kadar sette bekliyorsun bu açıdan kötü.

0|0
    0|0
    • Kardeşim çok çok haklısın. Bu konuda geniş bir bilgin var anladığım kadarıyla. Ben aslında tiyatrodan ziyade, dizi oyunculuğu istiyorum. Tabiki birden zirveye koyacak değiller, herşey kademe kademe yavaş yavaş oluyor. Sana bencilce gelebilir ama, ben kendime gerek yetenekli olduğumu, gerek fiziğime güveniyorum. Tabi bunları benim söylemem değil, ajanslar belirleyecek elbette. Konservatuar okursam, onu da bırakacağımdan korkuyorum. İstiyorumki Ayla Algan Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi alayım, sonra gerek burada kalıp eğitimime devam edeyim, yanı sıra bir ajansa kayıt olayım. Bir yerden başlar evet bu sektör berbat bir sektör seçimlerimin iyi olması lazım gelecek için kaygılanıyorum ama benim en çok istediğim meslek buydu çocukluk hayalimdi... İnan bak ders çalışamıyorum yani, ezberim iyi ama Radyo-Tv okuyorum şu an , final haftasında açıp okuma isteğim gelmiyor... Bu yüzden de bu sektöre geçip hayallerimin peşinden gitmeyi istiyorum...

• Hemen bakıyorum... Ha yani bu arada diyorsun ki, sen eğer söylediğin gibi yetenekliysen ve bunu hocalar anlarsa, bana bir şans yaratmaları bir tık daha yükselir... Ve kardeşim biliyormusun o kadar konservatuar mezunu var, hepsine saygı duyuyorum ama, konservatuar okumayıp çok iyi tiyatro - oyuncu yeteneği olan bir sürü kişi var şu an piyasada...

• Aynen öyle hocaların senin yetenekli olduğunu anlarlarsa ve çalışkan olduğunu idrak ederlerse seni gerekli yerlere tasviye ederler zaten. Evet birçok kişi var konservautar haricinde yetenekli olan. Konservatuara gidenler bu işi mesleği haline getirmek isteyenler. Başka bölümlerde okumak isteyip de konservatuara gitmeyen ya da ailesinin garantili meslek seçme baskısından dolayı konservatuar okumayıp başka bölümlerde okuyan çok insan var elbette.

Yükleniyor...