Kitap kurtları ve şiir severler toplansın buraya?

günümüzdeki kitaplar dışında dünya klasikleri gibi (bildiğim yok) güzel kitaplar ve şiir kitapları önerir misiniz? Bu konu hakkında bilgim 0 ve bunlara adapte olmak istiyorum

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• nacizhane önerim martı, küçük prens, momo, hayvan çifliği, sineklerin tanrısı gibi çocuklara yazılmış gibi görünen eserleri okuman olacaktır.

kitap konusunda istediğin zaman bana yazabilirsin, konuşabiliriz, tartışabiliriz.

şiir ise çok daha farklı bir seçicilik gerektiriyor, benim en sevdiğim şair, aynı zamanda hikayeci Edgar Allan Poe'dur. onun haricinde rimbaud'u baudlaire'i çok severim. türk olarak ise turgut uyar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 günde bir kitap bitiririm bağımlı oldum Hüseyin Nihal Atsız okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Niye toplanıyoruz ödül mü vercen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şiir sevmem ancak dünya klasiklerinin çoğunu elimden geldiğince okumaya çalıştım vakit buldukça hala da okuyorum. Mesela Suç ve Ceza'yı okumakla başlayabilirsin. Sıkıcı gelecektir başlarda ancak zamanla seversin. Fareler ve İnsanlar'ı çok severim ben güzel kitaptır. Sefiller, İki Şehrin Hikayesi, Oliver Twist, Otuzunda Kadın, Cennetin Doğusu bunlar benim sevdiğim ve ilk aklıma gelenler oldu.

0|0
    0|0
  • www.vikitap.com/.../Olmeden-once-okunmasi-gereken-100-kitap-2
    bu liste önemli. Bana göre içlerinden mutlaka okuman gereken suç ve ceza, 1984, cesur yeni dünya, fahrenheit 451, dövüş kulübü, semerkant.

şiir kitabı okumuyorum.

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız' la başlayın bence.

1|0
    0|0
  • Suç ve ceza , macbeth , fareler ve insanlar kesinliklee okunması gerek bence

0|0
    0|0
  • Patanasana güzel bir kitap

0|0
    0|0
Yükleniyor...