Resimdeki gorseli birkac cumleyle yorumlayabilir misiniz?

http://i.hizliresim.com/MP02Pa.jpg

( Sayin Ks yetkilileri, ayrinti kismi gerek anlamda sikici :/ )

Güncellemeler:
"Hic olmak istemisti kadin. Cunku; Hic olmak ona gore herkes olmaktan daha onurluydu" (alinti)

0|0
1440

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında ilerde bu durumda olmaya aday birine benziyor. Fakat hala umut var. Belli ki bir takım zorluklar görmüş fakat bu onu etkilemez. Sonuçta insan kendini toplum içinde nasıl görürse öyle yaşar. Ayna da görmek istediğimizi biz belirleriz seçimlerimizle iyi ve ya kötü ben böyle düşünüyorum o resime baktığımda

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• aynadan kendi çocukluğuna ve masumiyetine bakan bir zavallı görüyorum.
    her ne kadar aynaya bakan küçük bir çocuk olsa bile, durumu tam tersi şeklinde algılamak bana daha mantıklı geldi. aynayı, çocuğun gelecekteki yansımasını gösteren bir enstrüman olarak tanımlamaktansa böyle tanımlamak daha anlamlı geliyor. yani şunu da söyleyebiliriz, hepimiz çocuktuk, değil mi :)

1|0
    0|0
    • Pollyanna :)

• belkide,

nihilist yaklaşımları sevmiyorum. varoluşçuluk, hiç olmak, benlik korkusu, ben olmak ve hiç kimse olmak ya da herkes olmak. tek problem bu işte. insanın kendine karşı uyanışı değil mi asıl kutsal olan... kim olduğunu anlayamadan kime veyahut neye dönüştüğünü de bilemezsin. bu yüzden bir zavallı dedim. çünkü herkes olmak kadar hiç olmak da o olmayacaktır. ben diyemediğin sürece dönüştüğün şeyin ne olduğunun bir anlamı var mıdır? bir tel cambazının işinin bir parçasıdır düşmek, aynı hiçe dönüşen bir canlı gibi. bir süre sonra düşmek de mesele olmayacaktır :)

umarım kastettiğim şeyi anlatabilmişimdir :) zira sözlerle açıklaması güç, kelimeleri bazen düzenlemekte sıkıntı çekiyorum.

• Gayet acik :) tskler yorumunuza tebrik.

• Ayna da gördüğündüğü gibi olmak istemediği bariz. Çünkü aynada ki yansımasında vücudunda yaralar var.

Bence aynada gördüğü sadece korkuları.

1|0
    0|0
  • 2 yorum var..
    1-Nasil bir aile veya egitim almış.. ya da ortamda yetişmiş ise aynaya bakinca kendini boyle görüyor. .
    yani taciz edilmis hirpalanmış..
    2- bu ihtimal daha az.. ama kendini boyle görmek istiyor olabilir

1|0
    0|0
    • 1. ci şıkta israr ediyorum..
      Ve üzüldüm. . resjm bile beni üzdü. .
      Cocuk istismar ole alakalı
      Yani çocukluğunu yasayamadan kadnlığı goruyor aynada. .
      Üzücü. .!:(

• Sanrm evet..

• darwin'in evrim teorisi.

1|0
    0|0
  • Kız aynaya baktığında içindeki bastırılmış duygular ortaya çıkıyor görünen o ki kendisini beğenmemiş aynadaki Kişiyi hayal etmiş ve öyle Olmayı istiyor

1|0
    0|0
  • büyüklerinden onu görüyor kendini buyumuş olarak hissedip hayal ediyor

şimdiki türkiye malesef boyle

0|0
    0|2
  • kız kendini geleceğin kaşarı olarakmı görüyo benmi yanlış anladım

1|1
    0|1
  • Masumiyet büyüdükçe kaybolur farketmiş

1|0
    0|0
  • oyuncak ayı ve şekerden alkol ve sigaraya :D keşke hep küçük kalsaydık :D

0|0
    0|0
  • Mesela çocukken mutlu eden şeylerle büyükken mutlu eden şeylerin farklılıgı olabilir,
    Mesela aynadaki görüntüyü gerçek sayarsak, aynaya bakan ve kendini çocuk hisseden ama büyümüş ve hayatı kötüye düşmüş bir kadın olabilir,
    Mesela aynaya bakan bir çocugun aklından geçen bir görüntü olabilir,

0|0
    0|0
  • Güzel paylaşm şimdiği nesil çoğunlukla böyle.. olaya farklı açıdan bakayım ben o cindy bebek satan oyuncakcıların nesli tükenecek :-D

0|0
    0|0
  • keşke hep çoçuk kalsaydım anladım ki ben büyüdükçe dertlerimde büyüyecek... saygılarımla

0|0
    0|0
  • "Büyük ve kirlendi dünyam"

0|0
    0|0
  • '' iyi anne baba eşittir iyi bir çocuk. ''

0|0
    0|0
  • O kadar +18 vs imareler koyuyorlar filmlerin basina ama ebeveynler takmiyorki sonra bu cocugun neyi var :l

0|0
    0|0
  • Yarı çıplak bir kadın var aynada. Anlam yükleyemedim :D giyinik olsaydi söylerdim bişehler :D

0|0
    0|0
  • cocuk aynaya bakıyo ben buyuyunce bole olcam dıo :D

0|0
    0|0
  • Kız kendini Kaşar Olarak hayel ediyorrr

0|0
    0|0
  • kız kendi küçüklüğünü görüyor bence aynadan neydim ne oldum diyor

0|0
    0|0
  • benim aklıma direk çocuk istismarı geldi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben bu resimde küçük kızın ilerde geldiği haliyle aynaya bakarken aklına gelen eski bir anısını görüyorum. Elinde şeker ve oyuncak.. Saf ve temiz. Nasıl değiştiğini yaralandığını eskiden nasıl oldugunu hatırladıgını goruyorum. Geçmişe gidiyor ve keşkeleri var.

1|0
    0|0
  • Bu harika bir fotoğraff. Benim telefonumda da var , gördüğümde o kadar mantıkllı gelmişti ki , çocukken sadece oyuncaklarımızla oynarız fakat gelecekte aynaya baktığımızda bu olur benliğimiz. Zaman bizi sigaraya alkole ve daha çok kötü alışkanlıklara sarıp sarmalammıs..

1|0
    0|0
  • 10-20 yıl sonraki halini gösteriyor ayna. O masumluğu, şirinliği gitmiş, yerine mutsuz biri gelmiş. Kız kendinden apayrı biri gördüğü için ürkmüş-şaşırmış. Ellerinin duruşu öyle diyor.

1|0
    0|0
  • Geleceğini görüyor

0|0
    0|0
  • Kirlenmis ve yipranmis masumiyet.

1|0
    0|0
  • Masum bir çocuk kaşar olmuş.

0|0
    3|0
    • O kadar gereksiz dengesiz yorumlarınızı görüyorum ki bu siteye fazlasınız.

• Mutlu guzel kiz cocuklarimizin aklinin ve toplumun belasina ugramis gelecek hali. aynadaki resim gercek olunca aynaya bakip o cocugu ozler hep.

0|0
    0|0
  • ruhu büyükmüş

0|0
    0|0
  • hulohoplu porsuk minigin , içi küsüşmüş.

0|0
    0|0
  • Yaşanan. Ve yaşanmak istenen olabilir.

0|0
    0|0
  • yazık :(

0|0
    0|0
  • Model - Çürüsün Gelinliğim şarkısı aklıma geldi ""

0|0
    0|0
  • Yorumlayamadım değişik anlamlara çıkabilir

0|0
    0|0
  • Çevresinden etkilenen küçük bir kız kendisini o kötü halde hayal ediyor halbuki o gördüğünün kötü olduğunu anlayamıyor çünkü etrafındaki kadınlar televizyonda izlediği kadınlar öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...