Okültizm ve parapsikoloji'yle ilgilenenler var mı?

Okültizm ve parapsikoloji'yle ilgilenenler var mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Ooooo tam benlik alırım bir daaal :D bu konularla ilgilendiğim kadar hicbiseyle ilgilenmemisimdir. Hep öğrendiklerimi bende yapmaya calisirim ve her defasinda olmaz

0|0
    0|0
    • ben uzun süredir sadece okuyorum, araştırıyorum ve izliyorum. faaliyet yok daha çünkü tek başıma yapmaya üşeniyorum :D

• evet en basit görünen voodoo bile oldukça meşakkatli bir arkadaşım bilmeden etmeden sürekli yapalım derdi onu yapmaya çok yaklaşmıştık ama olmadı tabii ki uğraş gerekiyor. eğer bir gün gerçek witchcraft grubumu oluşturabilirsem hayatımı ona adayabilirim :D

• Yaaa aslında ben herseyin mümkün olduğunu düşünüyorum ama seninde dediğin sağlam bir grubun olması lazım. Tek başınayken herşey anlamsız ve sahte geliyo. Ama grup icersinde daha iy konsantre oluyosun. Keske basarabilsem :/

• parapsikolojiyi bir ara merak ettim de tırt ya :D

0|0
    0|0
    • bende başta okültizm olmak üzere sormustum aslında

• evet bu yüzden erkeklerden çok ilgilenen yok

• belki voodoo düşünülebilir aslında

• Ezoterik şeyler ilgimi çekmiştir hep.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Parapsikolojiyle ilgileniyorum yapmaya çalışıyorum bazı şeyleri ama çok uğraşırsam oluyor arada :)

0|0
    0|0
    • ay neler yapiyosun kiz jhslhdkslsdj

• Telepatiyi çok bilinçsiz bir şekilde yapıyorum bir de saatlerce uğraşarak tel tokaları yerinden oynatabiliyorum yumurtaları dik tutabiliyorum zihin gücüyle sadece bu kadar :)

Yükleniyor...