Erkekler gerçekten anneleri gibi bir eş mi ister?

Yani senin annen sana iyi olabilir belki ama çevrene göre iyi değildir yani bu bana çok saçma geliyor.

0|0
5|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Hayır ben öyle değilim.

1|0
    0|0
  • annem gibi kimseye sevemem , bu yüzden annem gibi biri yer yüzünde olamaz

öte yandan annem gibi birini delimiyim de istim :D annem hiç susmuyo ki :>) hep bişe söylüyo , hep hesap soruyo , annem gibi biriyle ne işim olur :D

1|0
    0|0
  • Annem cok sevilir annem gibi olsun ama yemekleri disinda:)

1|0
    0|0
  • İster ama bulamazlar

1|0
    0|0
  • Allah korusun :D :D :D

1|0
    0|0
  • Anne ile eşin aynı kategoride değerlendirilmesi yanlışşş

1|0
    0|0
  • ben bulmuştum da kaybettim b*k ettim her şeyi lanet olsun bana

1|0
    0|0
  • Hayır anne şevkat gösterir eş ise sevgi

1|0
    0|0
  • tatlım şunu asla unutma.. erkek çocuklar annelerıne düşkündür. kızlar ise babaya..

1|0
    0|0
  • hiç öyle bir eş istemezdim. kızlar babaları gibi erkek ister derler peki bu ne kadar doğru acaba?

1|0
    0|0
    • Bak bu çok doğru işte.

• Evet doğru kızlarda da öyle bir şey var ama ben babam gibi birini isterim diyene hiç şahit olmadım.

• burada var bir tane bak edaaedoşş. belki söylemiyorlardır ama böyle bir şey var. bu konuda isviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmayı bile okuduğumu hatırlıyorum yıllar önce :)

• Ben kesinlikle hayir istemem

1|0
    0|0
  • Gibi gibi ama sıkmamak şartıyla :/

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Ana gibi yar, Bağdat gibi diyar olmaz demiş eskiler. Eş, ola olsa yaren olur yar olamaz..

1|0
    0|0
  • şimdiki kızlar istesede analarımız gibi olamaz işine gelmeyince çekip gidiyor boşanıyor evlilik bu kadar basit artık hele bide çalışıyorum ayaklarımın üstünde duruyorum demeleri yok mu kardeşim öldürüyor sanki para kazanınca herşey bitiyor

0|0
    0|0
    • Ama annelerimiz çalışmıyor birde o yönden düşün.

• ben bakıyorum eskilerin imkanları şimdikinin belki yarısı bile yoktu ama daha mutlulardı saflardı temizlerdi toplum bozuldu ben böyle düşüyorum sabır yok sabır cidden gelecek neisllere acıorum biz böyleysek ilerde aile diye bir kavram olmayacak gibi geliyor işime internet sanal alem adam eve geliyor akıllı telefon tablet ya da elinde karısının aynı şekilde aynı evde yaşayıp mesajlaşan var ya :) şimdiki nesil bu işte

• Evet malesef seneler sonra aile kavramı kalmayacak.

• Keşke bulabilsem ona yakın bir kız

0|0
    0|0
  • Kesinlikle annem gibi bir eş isterim.

0|0
    0|0
  • hayır '' nefes alsın yeter '' geçer not

0|0
    0|0
  • öyle bir eş olmak için bakir olmak lazım

0|0
    0|0
  • benim anam çok otoriter birz acımasız ve başına buyruktur. Mümkünse hiç alakaları olmasın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öylemiymiş? Benim annem babaanneme hiç benzemez =D

1|1
    0|0
  • genelde evet

1|0
    0|0
  • Doğru olmayan bir genelleme.

1|0
    0|0