Karadeniz türkülerini sever misiniz arkadaşlar?

karadeniz türkülerine aşırı bir sevdam var benim aklıma karadeniz diyince rahmetli kazım koyuncu gelir 25 haziran 2005te kaybettik kendisini allah rahmet eylesin karadeniz türküleri öksüz kaldı bence en çok sevdiğim şarkılarından biri olan bu şarkıyı size armağan etmek istiyorum...
http://www.youtube.com/watch?v=hluVrTixQwI

sizin sevdiğiniz karadeniz türküleri var mı ve hangi sanatçıyı seviyorsunuz karadeniz türküleri ve şarkılarında

Güncellemeler:
kimse yok mu acaba bu saatte açık

0|0
3631

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 35

• Evet cok guzeller cok begeniyorum ozelikle kazim koyuncu şevval sam ve davut güloglunu severek dinlerim

0|1
    0|0
  • Pek sevmezdim, özellikle kemençe sesi beni çok rahatsız ederdi, yeni yeni dinliyorum. Deniz Üstünde Fener hoş bir parça :)

0|1
    0|0
    • evet o sadece yanlış seçilen şarkılardan olsa gerek karadeniz müziği denince kemençe falan horon gelmesin aklınıza biz oynak şarkılardan demiyoruz zaten türkülerinde hep bir karadeniz yatar teşekkür ederim

• Yok ben slow parçalarda da pek kendimi bulamıyordum. Şarkı seçimi de etki edebilir tabi, ama Volkan Konak beni Karadeniz düşmanı yaptı sanırım :)

• peki saygı duyarım

• karadeniz yöresine bayıldığımdan her şey güzel geliyor.

0|2
    0|0
  • Beni benden alır dinlerke:) Apolas lermi :))

0|2
    0|0
  • insanın içine işler

0|1
    0|0
  • Bende sormuştum gecende
    benim en sevdiğim Çayelinden öteye
    ve Kazım Koyuncu şarkıları

0|1
    0|0
  • Severim dinlerim.

0|1
    0|0
  • Bir karadenizli olarak evettt

0|2
    0|0
  • Bayılırıım, Koliva falan 😍

0|1
    0|0
  • Ya gercekten bende cok seviyorum ozellikle resul dindar dinlerim son zamanda yudum-esmesun ayrilik taktim tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Karadenizliyim gurur duyuyorum.
    Kazım koyuncu Niyazi koyuncu Resul Dindar Apolas Lermi Şevval sam gibi sanatcılar cok guzel soyluyorlar

0|1
    0|0
  • Sewerim ^^

0|1
    0|0
  • Bayilirimm :)

0|1
    0|0
  • Evet cok severim

0|1
    0|0
  • çok severim :)

0|1
    0|0
  • Bayılıyorum kesinlikle

0|1
    0|0
  • Laz kızıyım zaten bayılırım Karadeniz şarkılarına hele ki Selçuk Balcı :))

0|1
    0|0
  • Kazım Koyuncu ve Şevval Sam - Gelevera Deresi

0|1
    0|0
  • Sivaslıyım ama Karadeniz türkülerine Hastayım telefonumda sadece Karadeniz türküleri var

0|1
    0|0
  • Karadeniz ezgilerini severim lkin pek bilmem turku. :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 31

Yükleniyor...