Ufo Nedir? Ufolar Gerçekten Var Mıdır?

Videoda, uzaylı olduğu öne sürülen bir yaratık bir gece yarısı bir evin penceresinden içeri bakıyor. Filmi inceleyen Colorado Film Okulu uzmanları ise görüntülerin kesinlikle gerçek olduğunu, herhangi bir montaj hilesine rastlanmadığını açıkladı. Önümüzdeki günlerde uzaylılarla ilgili başka kanıtlar da yayınlayacağını belirten Peckmann, artık uzaylılarla yaşamaya alışmamız gerektiğini dile getirdi
http://www.youtube.com/watch?v=izEga2CQhiw

Güncellemeler:
5 kişi ikisi elendi 3 kişi.
Liseliler cevap yazmasın hormanları seks üzerine çalışan birinden cevap almak istemiyor.

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• kuranda dahi evrendeki varlıklardan bahsediliyor buna hala yok demek ahmaklık.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir sürü videolar yazılar var her kafadan ayrı birşeyler çıkıyor.. bana sorarsan ben inanıyorum olabilir evren sonsuz yanlız olamayız eminim böyle varlıklar vardır ama akıllı varlıklarki bizle iletişime geçmiyor :D

0|1
    0|0
    • işini biliyorlar bende bir galaktik olsam bende ileişime geçmem bizim insanımız'da kibir, açgözlülük, ukalalık, savaş düşkünü, olduğu sürece kimse ileşime geçmez

• Aynen bende kısaca ona değindim zaten.. malesef bizim insanlarımız başka şeylerin peşinde.. boş şeyler bunlarda bak başka ülkeler uzaya gidiyor bizimkilerde dedikodu peşinde

• belden aşağı düşünen bir varlıklar tüm hayatı kız bulmak ya da erkek bulmakla geçen zavallı yaratıklar diyoruz onlara bir ot gibi yaşayıp ölüyorlar insanlığa kendine bile faydaları olmayan insanlar ben günlük böyle sorular sorarım aldığım cevap 7 veya 8 en düşü 1 ama geçen gün tepkiye bakmak için bir resim paylaştım bu kız nasıl dedim baya yorum aldı işte gelinin son nokta teşekkürler youmun için.

• Ufo var tabi olmaz mı
    Bir çok evde var hatta
    Iyi ısıtıyo

0|1
    0|1
  • Bence varlar

0|1
    0|0
  • Bunların sahte oldugunu diyorlar hepsini illuminati yapıyormuş ve Azeri kanalı olan Ans de bir program var ora iki adam geldi ve her cuma uzaylı ile buluştuklarını söylediler ve kanıtladılar

0|1
    0|0
    • proğramın linkini paylaşırmısın ilumunati ayrı bir şey bağımsız bir kuruluş benim sadece üyeliğim var haftada bir mail gelir buluşma teklif ederler o link varsa verirseniz iyi olur

• Linkin nasıl verildigini bilmiyorum ama programın ismi adam içinde. Eger linki bulursam hemen yazıcam. Adamlar resmen uzaylıyı video ya çekip gösterdiler. Sen you tube de adam içinde yaz çıkar. Linkini ögrendiyim anda paylaşıcam

• tamam teşekkür ederim yorumun için iyiki varsınız.

Erkekler Ne Diyor 8

• İnanıyorum bizden başka varlıkların olduğuna
    Bizim galaksimiz Samanyolu galaksisin de artık nasıl saydılarsa 250 milyar yıldız varmış Bize en yakın yıldız güneşmiş başka galaksiler de varmış heralde bizimkine benzer bir başka gezegen daha vardır

https://www.facebook.com/video.php?v=2386086206243&pnref=story

0|1
    0|0
    • tabiki var zaten dünyaya benzerlik oranında 3 gezegen buluındu yanlış hatırlamıyorsam yani büyük ihtimal su olduğu gözlemleniyor karbon olan yerde hayat'da olur.

• @ıfdiha adıma bak ben amerikan vatandaşıyım 52 bölgeye turistik turlar düzenleniyor içeriye girdik demedik allah aşkına çoluk çocuk yorum yapmasın

• 51 bölge herkesin gide bileceği ama giremeyeceği bir yerdir anladın mı

• Dostum ben var olduklarını düsünüyoruz zaten kuran-ı kerimde apacik soyluyor baska canlilarinda varligina.. yani bun demek oluyorki sadece evrende insanoglu ve cinler yok baska yaratilanlarda var cunku dunya bukadar kucuk olamaz.. Bak dostum illuminati diyenler cocuk beyinliler bunlar gercekten var cunku avrupada ormanda kacirilan bir vatandas ve halen telepati yoluyla iletisim kurmakta olan kisi ve kuruyorda.. ayrica turk savas ucaklari pilotlari bundan 20 30 sene once havadan karsilasmislar tam vurucakken ortadan kaybolmuslar yani pilot neden yalan soylesin demekki gercekten gormusler. Arkadasim bunlar var ama bizden kat kat ondeler bizi. Teknolojimiz bunlarla bas edemez.

0|1
    0|0
    • travis walton dan bahsediyorsun dediğin gibi sana hak veriyorum

• Dostum bende bilime ve ileriyi dusunmeye sahibim merakliyimdir ama gercekten cok uzun bir konu biraz dini olaylarda etki ediyor gerceklik payi varmidir bilemem dedigim gibi yanlista dusunebilitiz hatta sanada hak verebilirim senin gibi de dusunebilirim ama bize sınırlı olan bir yasam var hz muhammed ve hz ademin ogullarinin yeryuzune inisi bu cok farkli olaylar hakikatten cok zor olaylar yine soyluyorum bizden baska canlilar kesinlikle var kesinlikle ama Râb buna nekadar izin verir o meçhul :) selametle kardesim yine tartismak istersen mesaj atabilirsin

• saolasın unutma rabbimiz ne demiş ben sizi kavimler halin'de yarattım birbirinizi tanıyım :)

• Bu yaşta bu kadar saf olmana şaşırdım, ufolar uzaylılar tamamen yalan, ufo (kimliği belirsiz araç) Alman sovyetler birliği tarafından amerikayı ele geçirmek üzere yapılmış araçlardır ya da bir karmaşa yaratmak için bilemiyorum nedenini, sovyetler birliği ufo kargaşasını yayarken bir yandan dünyaya hükmetmeye çalışıyorlardı

0|1
    0|1
    • Teorine bakılırsa fazla film izliyorsun.

• Fazla film değil araştırma, eski zamanların gazetesini bile toplamışlığım var ama mecburi devlete verdim, yoksa vergi koyuyorlar tarihi eser diye

• yanlış araştırmışsın bir daha başa dön oku, senin yaşın kadar bu işlerle uğraşmış adamım ben

• Ben var olduklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Allah'ın hikmeti neden olmasın

0|1
    0|0
  • Ufo goren masum koylu ;-) heeey gocum benim

0|0
    0|2
  • palavra inanma sakın

0|0
    0|0