Karaladım bir şeyler nasıl olmuş :x?

Fazla uğraşmıyorum da böyle aklıma geldikçe yazıyorum her neyse fikirlerinizi alayııım O:) :x

Karanlık aydınlığa çıkar mı bilmem
Ben senden kendimi alıkoyamıyorum
Ve bu böyle devam eder gider biliyorum
Gidiyor da nitekim
İyi ya da kötü devam ediyorlar
Demiyorlar iyi misin
Sormuyorlar derdin ne
Bilmiyorlar seni nasıl sevdiğimi
Yemin ederim bilmiyorlar
Aslında sende görmüyorsun
Senden gidemediğimi
Bahane üretmek kolay
Sevmek zor hem de çok
Kader de ne varsa onu yaşıyoruz
Nasıl yaşıyoruz bilmiyoruz
Kimi zaman bir şey uğruna, kimi zaman öylesine
Yaşıyoruz ama ölesiye
Yaşıyorum öylesine ve ölesiye
falan filan :x neyse fikirleriniz? bu ara da bunun başlığı da yok be :D

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben de şiir yazıyorum. Bu iş biraz yetenek biraz teknik biraz da şiir ve kitap okumanla alakalı. Belli bir düzene göre yazmıyorsun 4-5 satırda bir can alıcı kafiye yapman lazım bu biraz da teknik. Bu tarz serbest şiirlerde arada lafını yarım bıracaksın üç noktayı koyacaksın. Kelimeler günlük hayatta kullandıklarımızdan biraz farklı ama aşina olmudğumuz kelimeler olursa bu tarzda başarılı olur. Ayrıca oturup nolur şiiri kompozisyon yazar gibi yazmayın içinizden gelenle şiir bilincini harmanlayın. Başarılar :))))

0|0
    0|0
    • ben oturupta şiir yazayım demedim ki canım sıkkındı bunlar geçti içimden aklımdan ve bunlar yazdım o kadar öyle hadi oturayım yazayım ya da işte sürekli şiir yazayım havasında değilim duygularımı kağıda döktüm o kadar ayrıca açıkcası ben bunu tuvalette yazdım :D

• Ahaha çok iyi tamam biraz daha duygu kat ben dikkat ettiğim konuları yazdım bence biraz daha üstüne düş başarılı olabilirsin sinirli hatun

• Tesekkur ederiiim :)

• Duygular duygular...

1|0
    0|0
  • şiir çok sevmem ben ama
    yazdıklarında birini gördüm görmek istemediğim birini hatırladım daha doğrusu can diyen sesini sşdasdşlasdas
    buda şiir gibi oldu l*n :P askdlaskdşals
    arka fonda bu çalarken ritmini çok bulamadım ama neyse :D
    http://www.youtube.com/watch?v=SGHPCuqjuWY

0|0
    0|0
  • Bu mısralar başlangıç sanırım :)

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim dedigin sayilir aslinda taktik icinde tesekkurler :)

• Rica ederim. Bende bazen kafama göre karalarım da genellikle seslendirme yapmayı seviyorum :D Kendi şiirim vardı baya önce yazdığım adam akıllı başkada yok. İnternette paylaştım iyice yayılmış. Şu linkteki de seslendirmem http://www.youtube.com/watch?v=KuL8ZhJwfUI

• "Ben sana öyleyim iste." Şarki sozunu animsatti ya da oyle bir seydi :D Kelime oyunu yok sade olmus ama guzel yani +1

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim pek iyi değildim öylesine duygularımı yansıtan şeyler karaladım oturupta yazayım demedim yani :) açıkcası valla dalga geçmeyinde tuvalette yazdım ben bunu sda:sda:SAD

• eskiler baska :p

• l*n hahahshahshaha :D:d

• falan filan... inter milan... basmışım amino asidi taşşş gibiyim dercesine bitirmişsin... şiirin adı " KENDİMCE" olabilir...

0|0
    0|0
    • falan filan demeyi seviyom :x azıcık ondan herhalde :d her neyse şiirin ismi için de teşekkürler :)

• güzel yazmışsın şiirin kötüsü olmaz zaten şiiri biraz daha zenginleştirirsen daha da güzel olur

0|0
    0|0
  • begenmedım :)

0|0
    0|0
  • Tarzain dostum 10/7.5 boraz daha karala becerin artar

0|0
    0|0
  • Olmamış desem 😁

0|0
    0|0
  • Saat 02:45 okusam uykum geLirdi valla :D:D

0|0
    0|0
  • yanlış anlamayın, şevkinizi kırmak istemem ama. yazdıklarınız duygudan yoksun çok yavan kalmış. çok okumanız gerek yazmadan önce. iyi geceler

1|0
    0|0
    • öylesine yazıyorum çok teşekkür ederim dikat ederim eğer yazacak olursam canım sıkkındı yazdım öylesine :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Fena değil başarılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...