İzlemeseniz olmaz dediğiniz yabancı diziler? Nedenlerini ve konularını da yazarsanız iyi olur?

İzlemeseniz olmaz dediğiniz yabancı diziler? Nedenlerini ve konularını da yazarsanız iyi olur :D

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Merlin ; büyünün yasaklandığı bir devirde çok güçlü ve krala yardım eden (büyüyü yasaklayan kralbir büyücüyü anlatan her bölüm sonrası bir sonraki bölümü merakla beklediğim bir dizi
    Arayıcının efsanesi ; Merlin tarzında bir dizi
    Heroes ; doğaüstü güçleri olan insanların olduğu bir dizi
    Supernatural ; komedi korku aksiyon ne ararsan var bu dizide 10 sezondur hayranlıkla izliyorum her bölümü film gibi
    Game of Thrones ; aşk entrika erotizm taht savaşları..
    Bu dizileri herkes izlemeli şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • hannibal
    da vinci demons
    flash
    penny dreadfull ( korku )
    Spartacus ( izlemişsindir büyük ihtimalle )
    heroes ( eski dizi fantastik türü )
    flash forward ( bir sezon çekildi devamı gelmedi bilim-kurgudur ama çok güzeldir )

0|0
    0|0
    • hannibal tarzı dizileri sevmem aynı şekilde penny de... spartacüs çok amatörce efetleri vardı izleyemedim bile... da vinci de başrol oyuncusunu sevemedim br belgeselde davinci rolünü oynayan adam daha iyiydi kendimi veremedim diziye... flash güzel ama izlemesem de olur :D heroes efsanedir ilk izlediklerimden ve devamı geliyor :D flash forward da çok güzeldi yazık oldu bir sezoncuk

• evet farkettim :D

• coupling- çok kaliteli bir ingiliz komedi dizisi. kadın erkek ilişkilerini temel alan, bir arkadaş grubu arasında geçen olaylar.
    http://www.imdb.com/title/tt0237123/

0|0
    0|0
  • Entourage
    Two and a half man
    blue mountain state
    the o. c
    flash
    s. h. i. e. l. d
    freaks and geeks

0|0
    0|0
  • bana göre spartacus.. izlemeni ısrarla tavsiye ederim. çok fazla erotik sahnesi var bence o kadar erotik olmasa daha güzel olurmuş ama film konu ve sahne bakımından harika.. efektlerde süper..

0|0
    0|0
    • efektler çok amatörce.. denedim hiç beğenmedim

• bende severim savaş filmini ama spartacus savaş değil saçmalık bence

• ilerde savaş oluyo ama tabiki sevmeyebilirsin. tavsiye benden karar senden :)

• My friend hot mom ahdvjahdbabs o bu degilde how i meet your mother ve friends komedi dalinda. wiking game of thrones aksyon macera brazzers oda jony sins diye bir karakter var onun basindan gecen sira disi hikayeleri anlstiyo tavsiyem dir.

0|2
    0|0
  • The Walking Dead
    Game of Thrones
    Supernaturel
    The Vampire Diaries
    The Originals
    The Vikings
    How ı met ur mother
    Breaking bad
    Atladığım varsa affola :D

0|0
    0|0
    • fantastik tarz sevmem sende hep fantastik izlemişsin :D himym izleidm ama friends in çakması olduğu için asla izlenmese olmaz diyemem orjinali friendsi izlemeni tavsiye ederim. breaking bad efsane zaten! 2 bölümlük ara/devamı çekilecekmiş

• benden tavsiye bunlar prison break i unutmusum birde.

• ps de izlendi tabi ki

• ben bir tek game of thoner izliyorum oda nisanda çıkıcak yeni bölümleri.

0|0
    0|0
  • yabancı dizi diyorsan bildiğim birkaç anime var. ne tür konulardan hoşlanıyorsun söylersen ilgini çekebilecek tavsiyelerde bulunabilirim. bağımlılık yapar ama (:

0|0
    0|0
  • çok uzun olur öyle ablacım :D

0|0
    0|0
  • dizinin tüm bölümlerini de özetleyelim izlemeye gerek kalmaz ne dersin? :D

0|0
    0|0
  • Arrow izle konusu süpriz olsun 21 ocak ta gelmediki yeni bölümü izleyelim merak bastı iyice

0|0
    0|0
  • Tarih seviyorsan the rome dizisi cok iyidir. Lakin cinsellik ust seviyede tutulmus bastan soyliyeyim.

0|0
    0|0
  • Preson break. Hapishaneden kaçış. Aksiyon.

0|0
    0|0
    • diziler.. uzun soluklu olması çekiyor

• Ben de tam tersi dizileri sevmem fazla. Hemen o anda herşey olsun bitsin istiyorum 😊neyse sayende çok dizi öğrendim zaman buldukça izlerim artık sağol 😊

• the walkin dead
    yani yürüyen ölüler zombi :) ve çaresizlik

0|0
    0|0
  • Fargo ve breaking bad.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Teen wolf, bir öğrencinin bir kurt adam tarafından ısırıldıktan sonra başlayan maceralarını anlatıyor.

1|0
    0|0
  • My mad fat diary. Gençlik dizisi. Çok eğlenceli.

0|0
    0|0
  • Supernatural
    The Vampire Diaries
    The Flash
    True Blood
    Pretty Little Liars
    Teen Wolf
    Shameless
    Skins
    Dexter
    My Mad Fat Diary

0|0
    0|0
    • fantastikleri izlemiyorum zaten pretty little liars son 2 sezonda çok saçmaladı bıraktım shameless de sıktı bıraktım :D skins hiç sarmadı ergen dizisi :D dexter güzel ama o kadar abartılacak bir dizi değil bence.. herkes my mad fat diary izliyor 4-5 bölüm izledim beni kazanamadı o dizi :D

• Supernatural en iyisi.

• Breaking bad, bir kimya öğretmeninin uyuşturucu işlerine bulaşmasını anlatıyo ve bir çok şey daha. Süper ve hatta komik bir diziii

0|0
    0|0
Yükleniyor...