Hayatınızda iz bırakmış film? acil?

daha fazla geç olmadan film izlemek istiyorum ama boş aptal saptal filmlerden değil.

Güncellemeler:
bir kaç film çıksa iyidir demiştim ama nereden baksanız 2 haftalık film çıktı. hepinize teşekkür ederim. hepsini izleyeceğim. çok sağolun. iyi geceler herkese. saygılar :)))

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yağmur Altında.

0|1
    0|0
    • 1952 yapımı bir film mi acaba bu?

• teşekkür ederim izlemedim bu filmleri. göz önünde olmayan müthiş güzel filmler var ders çıkarılacak. sende bulmuşsun bunlardan anlaşılan hepsini izleyeceğim teşekkür ederim.

• Film çok da yazıp kafanı karıştırmayayım dedim.
      Bu filmleri sıkılmadan büyük keyifle izlersin.

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok var konu söylersen yardımcı olabilirim..

0|1
    0|0
    • bilim kurgu olabilir. iyi işlenmiş bir dram olabilir. çok duygulu acıklı olmasın gecenin bu saatinde moralim bozulmasın istiyorum :)

• tekrar tekrar teşekkürler :) beğendiğimiz tarz izlersen yani yeni güzel bişey bulursan yaz burdan bana:)

• Tamam olur tabi ben teşekkür ederim:)

• Chennai Express ^_^

0|1
    0|0
  • Aynı yıldızın altında

0|1
    0|0
    • ya konusunu duymuştumda üzülürüm şimdi onu izlersem ben :(

• o masumiyet için yine izlenir diyorsun yani. izleyeceğim moralim bozulsada izleyeceğim :)

• Yaşasıın:)

• yeşil yol
    uc ıdıot
    fanaa

0|1
    0|0
    • ilk ikiyi izledim. fanaa ya bir göz atacağım. teşekkür ederim. saygılar

• İncir receli 2

0|1
    0|0
    • yanlız başıma izlemekten haz almıyorum duygu yüklü filmleri. teşekkürler.

• İşkenceli ama 🔫🔫

• ağlamaklı sızlamaklı olmasında işkenceye razıyım. duygusuz olduğumdan değil ağlamak sızlamak değişim, kendimi iyi hissediyorum ve moralimi bozmak istemiyorum onun için :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Seven pounds..

0|1
    0|0
    • evet konusu ilgilimi çekti. will smith ide severim. gayet ii duruyor. teşekkür ederim.

• Zaman kaybı değil kesinlikle iyi seyirler.

• Leonardo Di Caprio'nun tüm filmleri şahane bence hepsini izle en son Zindan Adası filmini izledim beynim yandı

0|2
    0|0
    • evet belli oyuncularun tüm filmlerini izledim sayılır. leanardo da onlardan biri teşekkür ederim.

• Zindan adası çok güzel. Şu akıl hastesine gidiyorlar falan. Başlangıçta güzel.

• Rush'ı izle müthiş bir filmdir. İki ezeli rakibin ebedi dostluğunu anlatır :)

0|1
    0|0
    • evet çok güzeldi ve gerçek bir hikaye olması daha güzeldi. malesef ki izledim.

• Hadi be :) sağlık olsun

• Savaşın Çiçekleri, Benjamin Button,

0|1
    0|0
  • Crow

0|0
    0|0
  • Prisoners filmini tavsiye ederim. Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal basrolde

0|0
    0|0
Yükleniyor...