Kurşun döktüren var mı?

selam burdaki muhabbet iyiymiş valla

madem her istediğimizi sorabiliyoruz ben de sorayım bu sıra çok aksilik var başımda bi arkadaşım kurşun döktür dedi muhtemelen dalgasına söledi ama aklıma takıldı harbi varmı böle bişi yaptıran aranızda gerçekten faydası var mı e bide biliyosanız döken birinin telefonu adını filan da verirseniz süper olur

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Kurşun radyasyondan korur. X-ray cihazları ve nükleer reaktörlerin radyasyondan korumak amacıyla kaplanmasında kurşun kullanılır. Bu nedenle radyolog doktorların önlüklerinde kullanılır yada bu tip odaların kaplanmasında kullanılır. Korozyona dayanıklı olmasından dolayı aşındırıcı sıvıların depolanmasında kullanılır. Elektrik iletkenliği de düşüktür.

Bılımsel olarak araştırlmamış bır konu olarak görüyorum. Bunca yıl uygulandıgına göre negatıf enerjı bır şekılde ızole edıyor olabılır..

herşeye hemen karşı geliyoruz arıştırılıp kurşunun ısı ıle nasıl bır dalga boyu oluşturdugu bulunmalı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ananem zamanın da çok iyi kurşun döker fal bakarmış doğal olarak biz de o kurşunlar dan baya bi nasiplendik çok döküldü bize tabi o zamanlar çocuktum ne kadar işe yarardı bilmiyordum ama istanbul dışından bile döktürmeye gelenler vardı bilemem ama hayrını görenler var heralde

0|0
    0|0
  • kurşun döktürmedim ama dua okurdu yakınlarım.çok iyi gelirdi.

0|0
    0|0
  • Küçükken annem döktürmüştü bana nazar içinmiş sanırım..

Faydası oldumu bilmem.

0|0
    0|0
  • Bu tür bişey bende istiyorum ama herkese güvenilmez para isteyen birine yaptırma ama hayrına yapsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öyle bişey harbi var, ama bu işi yapan özel insanlar var onlara yaptırman gerekiyor. Kurşun döktürdükten sonrada çok sıkıntı attığımı hatırlarım, çevremdeki insanlarda döktürüyor ve onlarda dertlerinden kurtuluyorlar. Üzerinde nazar varsa eğer birebir derim kurşun döktürme.

0|0
    0|0
  • Plasebo etkisi dışında herhangi bir gözlemlenmiş etkisi yoktur.

0|0
    0|0
  • Hiç kurşun döktürmedim ama yararlı bulanlar var elbet. Kim yapar, ne kadara yapar bilmem.

0|0
    0|0
  • ne kurşunu ya:) git dua et deli:)

0|0
    0|0
  • Kursun dokturmedim ama kursun sktim cok faydasini gordum ozellikle askerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...