En sevdiğiniz ressam kimdir?

Şahsım adına söylüyorum sürrealist ressam olması özelliğiyle VLADİMİR KUSH benim en beğendiğim ressamdır... Bir resminden bir sürü şey çıkartabiliyorsunuz !

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• 0|0
    0|0
    • mutluluk = reese benm resmimi çizen ressam dır o kadar beyb :):):)

lskdhfskjdaşs

• asjkhbfskjf sen mutluysan ben de mutluyum lan <3

• trt 1 de ilk okul zamanlarım kıvırcık saçlı amcam çıkar ufak şirin ağaccıklar çizerdi :D orda uzakta bacası tüten bir ev dingin bir göl yada deniz... heybetli tepeler... ve şafak vakti kızıllığı yada akşam kızıllığı bilemem... işte o amcaya çok özenmişimdir... link

0|0
    0|0
    • hahaytt bu adamı tanıyorum :D benimde çocukluğumda iyi enstanteneler bırakmıştı bu amcacık :D

• evet bende netten baktım şimdi... lenf kanseri olmuş :( kesin o boya kokussundan gitti... tiner boya... kesin ondan ondan

• Adam keşke türk olsaydı ya. bildiğin bir türk ressam varmı araştıralım birlikte ben daha rastlayamadım ama :)

• Ressamlık hevesim olduğu zamanlar sadece bir ressam bilirdim o da Bob Ross. Tek onu izlediğim icin benim en sevdiğim ressamdır.

0|0
    0|0
    • VLADİMİR KUSH un resimlerine bakmanı öneririm gerçekten çok iyi bir ressam sürreaist olması onun resimlerine çok şey katıyor

• Aynen baktım harika calısmaları varmıs baya anlamlı düsündürüyor resimleri:)

• Yani gerçekten iyi bir ressam... ben çoğu zaman masaustu resimlerimde onun resimlerini kullanırım... insanı dinlendirici bir yanıda var :) umarım sende artık hayranlarından birisi olursun :) kişinin sanatına hayranlık beslemek bambaşka birşey

• .Pablo Picasso

0|0
    0|0
  • Egon Schiele link

0|0
    1|0
  • Frida Kahlo

0|0
    0|0
  • Albrecht Dürer

0|0
    0|0
  • leo.

0|0
    0|0
  • matisse ve kahlo

0|0
    0|0
  • cim-cim :)))

0|0
    0|0
  • Tek bildiğim ressam kıvırcık saçlı amca.

Adını bilmiyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1.Pablo Picasso

2.leonardo da vinci

3.Salvador dali link ve link ve link

0|0
    0|0
    • salvador dalide iyi bir ressammış ama resimlerine bakmama rağmen vladimir kush un üstüne çıkmadı benim gözümde

• Aslında işin özü sürrealitede ne görüldüğüne bağlı.Vladimir'in resimleride oldukça benzer yapıda aslında.Salvador Dali'nin resimleri güzeldir.İnsan onlara baktığında hayellerine kavuşur gibi olur.Ama kişilik olarak Salvador Dali'yi pek sevmem.Ama ben resimi kimin yaptığıyla pek ilgilenmiyorum aslında.Ama çoğunluk olarak sıralama doğrudur.

• salvador dali

0|0
    0|0
  • Bence link

0|0
    0|0
  • salvador dali tabiki ben surreal resimleri sevmekteyim..

0|0
    0|0
  • dali işlerine bakıp ne demiş la bu demeyi seviyorum

0|0
    0|0
  • merisi caravaggio

0|0
    0|0
Yükleniyor...