Beyoğlu’nun fon müziğini yapan sokak müzisyenlerine yasak geldi. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beyoğlu’nun fon müziğini yapan sokak müzisyenlerine yasak gerekli miydi? Neden oldu sizce böyle birşey?

link

0|0
712

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Çoklu ve birbirlerinden farklı belediye başkanlarının birbirinden zıt siyasi görüşleri..

Mecidiyeköyden metroya bin metroya gidene kadar müzisyen var.

İn taksim meydanında yok !

Sonra taksim metrosuna gir. Müzisyen, çık yok !

Aynı bağın gülüyüz biz bağlamaya devam...(!)

0|0
    0|0
  • ileri demokrasi,özgürlük

0|0
    0|0
  • bazı insanların sanata ve eglenceye bakıs acıların nasıl olduguna dair bir uyguluma olmus.insan bir donup bakar amsterdam ve barselonada her sokagın kose basında bulunan sanatcıların o sehre nasıl renk kattıgına.

0|0
    0|0
  • yakında beyoglunda eylence mekanlarıda yasaklanacak

0|0
    0|0
  • Bence açık açık şerefsizliktir. İstanbul, son derece kozmopolit bir yer; özellikle Beyoğlu... Böyle yaparak hangi egolarını tatmin ediyorlar, anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • şimdi gerçekten bu işi iyi yapanlara ruhsat/izin vermeyip, bir sürü engel çıkarırlarsa, gerçekten bir kasıt var derim. gerçekten bazıları çok kötü çalmaktaydı. bunların ayıklanması güzel olabilir.

0|0
    0|0
  • çok üzücü böyle durumlardan nefret ediyorum özgürlüğün kısıtlanması resmen

0|0
    0|0
  • Yabancı müzisyenlerin yüzündeki şaşkınlık her şeyi anlatıyordu.

0|0
    0|0
  • Ampulleri kırmak istiyorum. Yeter artık yeter.

0|0
    0|0
  • Gerçekten haberde yazdığı gibi uygulanırsa güzel olabilir. İşe yaramaz olanlar ortadan kalkmış olur.

0|0
    0|0
  • çağdışı , gerici

0|0
    0|0
  • Artık bölünecek mi şeriat mı ne .ok gelecekse gelsin de, bi ağız tadıyla .iktir olup gidelim artık bu ülkeden.

0|0
    0|0
    • Polis de kalabalığın fazla olduğu noktaya hassasiyet gösteriyor. Bunun ise tek bir sebebi var vatandaşın güvenliği.”

gibi bir açıklama var kime ne zararları vardı yahu

Kızlar Ne Diyor 6

• Haberler de gördüm ben de hangi akla hizmet buna karar verilmiş anlam veremedim beyoğlundaki değişiklikler baya bi göze batar hale geldi ve sanırım da devam edecek altından daha saçma şeyler çıkmasından da endişeleniyorum

0|0
    0|0
  • Müziği caiz bulmamışlardır.

İlk gördüğümde çok sinirlenmiştim.

Kendimizi ifade edebilmemiz için gerekli olan her şeyi yasaklıyorlar.

Okullardan da müzik ve resim dersleri kaldırılır 3-4 ders din görürüz artık.

İnsana gel bana küfret diyorlar resmen.

0|0
    0|0
  • İnadına seviyorum onlar yasaklasınlar ben daha çok seveceğim !

0|0
    0|0
  • şaçmalıktan öte birşey

0|0
    0|0
  • saçma sapn şeyler yapılıyor artık, bana bu da normal gelmeye başladı..

0|0
    0|0
  • Beyoğlunu bitirmek istiyorlar bunu biliyoruz. Sokaktaki masalar, asmalımescit şimdi sanatçılar, bakalım sırada ne olacak...

0|0
    0|0
Yükleniyor...