Sizce zenciler ırkçımı?

Aslında zenciler tüm beyazlardan nefret ederler onlar gibi siyah olmadığı için kötü gözle bakarlar... Şimdi asl ırkçılar siyahlar değillermi? Aslında genelleme yapmamalıyım... Ama çoğu öyle. Peki sizlerin görüşleriniz ne?

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Siyahî insanlara karşı yapılan onca şeyden sonra ister istemez Amerika'lı beyazlara ve o'nlardan nefret eden tüm beyazlara karşı bir kin nefret besliyorlar.

Tabii, bende bunu doğal görüyorum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• hayir ben bikere bile irkçi bir zenciye ratlamadim hepsi son derece cana yakin ve neseli insanlar. Irkçi olan beyazlardir

0|0
    0|0
  • Hepsi değil. Zencilere ırkçılık yapılıyor. Onlara hep kötü muamele yapılıyor. Onlarda hırçınlaşıyorlar. İnsanlara nefret duyuyorlar o yüzden pis işler yapıyorlar. Hepsi değil tabi canım.

0|0
    0|0
  • Siyahi irka yapilan iğrenç muameleden sonra ne bekliyordun? Ustelik hala eziliyorlar

0|0
    0|0
  • Amerikalı beyazların ırkçı olduğunu düşünüyorum. Zencilerin de ırkçı olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendilerine kaç bin yıl köle muamelesi yapıldı yani zenciler şu an hala içindeki o öfke sebebiyle ırkçılık yapıyorlar. Bir de mesela ABD'de beyaz kızlara çok laf atıyorlar, türk kızları ne kadar laflar atıldığını bilse türk erkeklerine şükrederdi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...