Enrique Iglesias'ın konserine gidecek olan var mı?

biliyo musunuz bilmiyorum buyuk ihtimalle bileniniz vardir ama... Enrique İglesias geliyo İstanbul'a. gidicekler veya gitmek isteyenler var mi ki? mesela ben gidiyorum ve cok heycanliyim. :)) <3<3 baska var mi?

Güncellemeler:
ispanyol sarkici Enrique İglesias... Julio İglesias'in oglu

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ispanyol futbolcumu?

0|0
    0|0
  • 24 ekimde geliyormuş. link

La gene gidemicez :(

0|0
    0|0
  • Her gün nr1 izleyeni olarak mecburen biliyorum.:) Iyi adamdır ama onun için ta antalyadan ıstanbula gidemem. Beni en az lmfao keser geleceği zaman gitmeyi planlıyorum

0|0
    0|0
    • ben de antalyadayim ucak biletlerimi bile aldim. gidis-donus hatta fark odeyip erken check-in bile yaptirdim

• Beni de evlatlık alın :) tamam teşekkürler sana da iyi eğlenceler fazla içme eğlenceye odaklan

• hahah peki :))

• Enrique de seni göreceği için heyecanlanıyor mu acaba

0|0
    0|0
  • o kim ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Enrikow :(

0|0
    0|0
  • onun bana gelmesini istiyorum :D

0|0
    0|0
  • Çok gitmek istiyorum fakat gidemiyorum İzmir de yaşıyorum param yok ve okullar acılıyor nereye gidiyorsun?

0|0
    0|0
  • ne zaman ayol :)

0|0
    0|0
  • Gitmek çok isterim ya şarkılarını ezbere bilirim:) Bilet parası ne kadar olur ama acaba:/

0|0
    0|0
    • biletler bugun satisa cikti 98 tl var normal biletler 215 var sahne onu ben sahne onu aldimm <3 ve antalyada oturuyorum ama o adam icin olurum ben <3 ucak biletlerimi de aldim hatta fark odeyip check-in bile yaptirdim..

• hahah detaylari anlatirim konsere bi hayirlisiyla gidip geliyim de :)

• anlat anlat merakla bekliyoruz:))

• adam hakkında pek bir bilgim yok açıkçası hatta adam mı kadın mı onu da bilmiyorum :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...