Orhan Pamuk- Kafamda Bir Tuaflık kitabını okuyan var mı yorumlar?

Orhan Pamuk- Kafamda Bir Tuaflık kitabını okuyan var mı yorumlar?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kitabı tam okumadım göz gezdirdim; diğer kitaplarını sevmişsen seveceğin bir tarzı var. yine yeniden istanbulu yazıyor :)) listeye koydum en kısa zamanda okuyacam

0|1
    0|0
    • bakalımö bugun başlıcam okumayada ya güzelde okurken yoruyor adamı :))

• çok doğru seçim yapmışsın... diğer kitaplarını da kesinlikle tavsiye ederim ( masumiyet müzesi.. benim adım kırmızı...) istanbulu anlamak hissetmek isteyen okumalı kesinlikle

• masumiyet müzesi çok güzel yarısına geldim çok güzel aslında İstanbul'da yaşıyorsa insan kafada canlanıyor aşşağı yukarı her şey yoruyor bakalım onu yarıda bıraktım kafam eserse kalan yarısını 1 günde bitiririm birde buna bakayım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Senindemi ödevin var :)

0|0
    0|0
    • benim fakülte falan bitti okumak için ödevmi olması gerek ama ders çalışıyorum hala :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Ozan arif ustadin ozleri aklima geldi, hepiniz noellik bir orhan pamuksun bana sorarsaniz ondanda yamuksunuz. İsim olmaz.

0|0
    0|2
  • şu an okuyorum bitmek uzere kitap cok akici degil ama o donemin insanin İstanbul'da gecirdigi 40 50 yili anlatiyor ben basarili buldum gocler darbeler sehirlesme hepsinin insanda nasil etkiler biraktigini goruyorsun tek begenmedigim yani karakterlerin okuyucuya seslenmesi bu olaydan nefret ediyorum gercekten hikayeyi boluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...