Zonguldak hakkında bildikleriniz neler ? (gidenler,görenler)

nasıl bir yer , gelişmiş bir şehir görünümü var mı ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Valla Allah'ın dağı diyesim geliyor içimden. Öyle sarp ve yamaçlık bir şehirdir ki göz alabildiğine uzun ve dik merdivenler alışılageldiktir. Ya yolda arabayla giderken bakıyorsun, dağın tepesine doğru evler, sanki üst üste duruyor! Evlerin içinde bile merdivenler var. O derece sarp ve dik bir yerde kurulmuş bir şehir... Soğuğu soğuktur hani. Tokat gibi yersin yüzüne. Havası pistir kışın. Kömür yakılıyor çünkü. Yani eskiden öyleydi. Hala da öyle sanırsam. Öyle çok büyük bir yer değil. Modernizasyon zayıf...

Aa şeytan geldi, bak ne diyor; Orada yaşayan bayanların kalçaları diğer şehirlerimizde yaşayanlara oranla daha güzel ve şekilli olması gerekiyormuş.

Onca yamacı/merdiveni ine çıka ine çıka "shakira" gibi kalçaları olması lazım mantıken di mi ama? Kolay mı öyle. Hakikaten acaba öyle mi? Merak ettim bende şimdi... Zonguldaklı arkadaşlardan, daha önce gözden kaçırmış olduğum bu inceleme konusu hakkında bana gözlemlerini iletmelerini bekliyorum... Sağolun var olun.

0|0
    0|0
    • Hahaha :D Doğru tespit ..Bizim evde tam merdivenlerin arasında evden çıkmak için 150 merdiven çıkmayı göze almak gerekiyor ... :D

• Ya teyzem ve dayımlarda orda. Anam yürü yürü yürü bitmiyor. O merdivenler bitmiyor!

Merdiven ortasında soluklanıp devam ettiğimi çokça hatırlıyorum :)

Allah size kolay yol göstertsin. Yürüyen merdiven falan yaptırtsın :D

Kızlar Ne Diyor 2

• zonguldakta yaşıyorum pek modern bir yer değil her türden insan var gezilecek görülecek pek yer yok ama sahili mükemmeldir.

0|0
    0|0
    • trabzonlu bayburtlu çok mu ?

• okumanın yaşı yok. sonuçta okumaya gidiyorsun yaşının önemi yok ..

• Vay. Zonguldaklı mıydın sen ya? Benim valide oralıdır. Epey turladık oralarda. Arada bir geçerim hala.

• götümü donduran soğuğu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• pek birseyı yok sahıl kenarında kafeler dısında. bide ıstanbuldakı basıt alısverıs merkezlerınden bırı gıbı yer var ' demırpark'. bı tek gun batımını net ızlemek çokoş. sahılı guzel. orda yokuş yukarı 1.25 lıra yokuş aşşagı 75 krş. o derece bi egim var. bi evin on camından bakıyosun 4. kattasın arka camından bakıyosun giriş katında. pek begenen olmaz ama ben oyle sokakları severım .d

0|0
    0|0
  • zonguldaktan gelir maden kömürü

0|0
    0|0
  • Adana'dan daha güzel değil yani..

0|0
    0|0
  • ben geçen yıl gittim ve sıradan bir anadolu kasabası gibi bir yerher şey iç içe sevmedim kısacası.

0|0
    0|0
  • karşim ben zonguldaklıyım. küçük istanbul diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Güzel bir yer olduğunu duymuştum ama gitmedim henüz...

0|0
    0|0
  • Rahmetli Bülent Ecevit'in memleketi..

0|0
    0|0
  • Başbakan bile Zonguldak ta üniversite olmadığını düşünüp 92 den beri var olan üniversiteyi kendilerinin yaptığını söylemiş, öyle bir yer işte :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...