Etkilendiğiniz bir film sahnesi var mı?

bazı filmler vardır ödüllü olmasa da öyle sahneler vardır ki sizi derinden etkiler.Hatta tek bir sahne bile filmi toptan sevdirebilir insana.Misal gerçi ödüllü bir film olacak ama gladyatör filmindeki imparatorla dövüş sahnesinden sonraki o sahne cesur generalin son emirlerini verdikten sonra yere yığılması ve ailesinin yanına gittiğini görmesi müthiş epik bir sahneydi tabi filmi tek bu sahne için sevmiyorm o ayrı

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• yeşil yoldaki adamın idam sahnesi

gözlerim dolmuştu

0|0
    0|0
    • aynen utanmasam ağlayacaktım resmen birde diyor ya patron maskeyi örtme yüzüme karanlıktan korkuyorum ben diyordu en bitirici anda oydu bence herkesin gaddar katil bildigi o adamın aslında ne kadar naif oldugu müthiş bir şekilde resmedilmiş

• ya ben o filmi baştan sna izlememiştim çok önceydi ama bu idam sahnesini çok defa netten bir daha izledim

adam gerçekten suçlu muydu

• Değildi adam masumdu asıl suçlu olanı ordaki gardiyana öldürttü nasıl yani diyeceksin mucizevi bir takım özellkleri vardı kahramanımızın Tom hanks taki hastalıgı iyileştirdi orda yüksek yerlerde tanıdıgı olan kötü huylu bir gardiyan vardı gençten Tom Hanks in mikropları ona aktardı o mikropların etkisyle silahı çekip öldürmüştü asıl suçluyu ama acı çekiyordu Allah ona bir yetenek bahşetmiş dünyadaki tüm acı çeken insanların seslerini kafasının içinde duyabiliyordu bundan dolayı kurtulma şansı

Kızlar Ne Diyor 10

• Melekler Şehrinde çocuk hastaneye kaldırılıyor annesi sedyenin peşinden gidiyor doktyorların kızının iyleştirmesi için yalvarırken aslında çocuk melek olmuş annesini izliyor .

0|0
    0|0
  • Cesur Yürek'in hemen hemen tüm sahnelerinden etkilendim ve muhteşemdi ama son sahnede freedom-özgürlük diye bağırması,idamı ve mendilin yere düşmesi..

çok ağlamıştım ve çok etkilenmiştim o sahneden

0|0
    0|0
    • Evet o da en az gladyatör kadar epik sahneler içeriyordu ilkin yuhalayan halk afdile diye bağırmaya başlamıştı insanın içine iyi anlamda bir ürperme veriyordu

• The Reader'ın özellikle mahkeme sahneleri

0|0
    0|0
  • titanik'te jack'in öldüğü sahnede ağlıcaktım az daha ama dalga geçerler diye ağlamadım :)

0|1
    0|0
    • bırak aksın göz yaşların niye tuttunki filmlerde ağlamak artık bayanlarla özdeşmiş bir şey hatta ağlarken tanışanlar var buyrn mendil diye:)) hadi ben ağlasam neyse

• yeşil yol filmi baştan sona etkilemiştir beni en son ışıkları kapama kısmı hele helee :'(

0|0
    0|0
  • fight clubın her sahnesi tüm film.. bir de v for vendetta de V'nin ölüş anı.

0|0
    0|0
  • ıssız adamın kitapı arayıp bulup kıza vermesi hoştu.. kuzey güneyde de alinin ölüm sahnesi..

0|0
    0|0
  • dohturlar ömerin ölmesi ağlaa kalbiiim ağlaaaa :D:D

0|0
    0|0
  • suskunlar , kasetin takıldığı sahne.

0|0
    0|0
  • issiz adam izlemistim. son sahnesinden cok etkilenmistim, aglamistim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• link ve link dizinin sahneleri süper bence.bi de kanlı elmas filmindeki son sahne acayip etkilemişti beni.

0|0
    0|0
  • Bir gün Sİnema filminin son sahnesi :(

0|0
    0|0
  • yılmaz erdoğanın neşeli hayat diye bi filmi vardı. yılmaz rakı ıcıyodu karısı içince oluyo mu demişti yılmazda yok olmayınca içiliyo demişti. o sahneyi hiç unutmam mesela.

0|0
    0|0
  • sihirbaz filminin müfettişin herşeye anlamaya başlaması ve beni şok eden muhteşem ötesi bir final ödüllerin hepsini hakeden bir film izlemediysen kaçırma diyorum

0|0
    0|0
  • rina isimli filmin son sanesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...