Bu filmin adını bilen birisi var mı?

Dün sabah televizyonda görmüştüm ama izleyemedim.
Küçük bir çocuk okulda dersleri kötü falan sınav kağıdına bir sembol çiziyor sonra öğretmeni bunu nerede gördün falan diye soruyor o da kendim cizdim diyerek defterindeki sembolleri gösteriyor. Öğretmen bunları kız arkadaşıyla inceliyor. Çocuk örümcek ağlarından köprü yapıyor. Çocuk bir deney yaparken bütün ülkede elektrikler gidiyor. Öğretmen kız arkadaşını alıp çocuğun evine gidiyor. Annesine bu çocuğun özel olduğunu falan söylüyor sonra çocuğun el falına bakıyorlar ama çocuk özel çıkmıyor. Kardeşi elini uzatıyor o özel çıkıyor. Koz bilgileri ona oyuncak tavşanın söylediğini söylüyor her şeyi biliyor falan falan bu kadarı izledim.

Bu filmin adini bilen var mi?

Güncellemeler:
Espri yaptığını sanan çıksın kasıyo

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin adı Sihirli Kutu - The Last Mimzy.2007 yapımı bir filmdir.

1|0
    0|0
    • altta da konusu var... keyifli izlemeler... ben izleyeli 8 sene olmuş...

Filmin Konusu : Lewis Padgett’ın ses getiren kısa bilimkurgu öyküsünden uyarlanan Sihirli Kutu/The Last Mimzy, içinde ilk bakışta oyuncağa benzeyen garip nesneler olan bir kutu bulan iki küçük çocuğun hikayesini anlatıyor. Çocuklar bu “oyuncaklarla” oynadıkça, giderek artan zeka belirtileri göstermeye başlarlar. Öğretmenleri, bu iki kardeşin anne ve babasına, çocuklarının “dahi” seviyesini bile aşan zihinsel bir aktivite gösterdiğini söylediğinde, çocukların ailesi de ortada garip bir şeyler olduğunun farkına varır. İki kardeşten küçüğü olan Emma, annesine oyuncaklar arasında adının Mimziy olduğunu söylediği bir tavşanın ona “yeni şeyler öğrettiğini” söyler

• Gerçekten çok teşekkürler

• Rica ederim. bende boylece hatirlamis oldum. tesekkur ederim...

Erkekler Ne Diyor 10

• Sanırım sihirli kutu filmini diyorsun 2007 de cekmislerdi o filmi yanlis hatirlamiyorsam

1|0
    0|0
  • çocuk firarda :D

0|0
    2|0
  • Güzel filmmiş bulunca yazar mısın ben de izlerim

1|0
    0|0
  • Ali baba ve kırk haramiler

0|0
    2|1
  • oyuncak hikayesi 5 - tavşan kostümü

0|0
    1|1
  • her çocuk özeldir

0|0
    1|0
    • Sana da gülmedik

• Onu biliyorum zaten de o filmde böyle olaylar geçiyor mu sence? Ac tekrar izle pek izleyememis veya anlamamissin

• Allahın ergeni

• Recep ivedik 5

0|0
    2|1
  • :S kasıyor dimi :D

0|0
    2|0
  • Allahın kamili filim zaten örümcek adam filim adı o

0|0
    2|0
    • Sana hiiiiiç gülmedik

• Allahın kamili kes yazma bana ya

• Farkindaysan soru sahibi benim. Simdi defolabilirsin

• Film ismi "benim ismim yok yayınlandığım kanalın o günkü yayın akışına bak senle uğraşamam" :)))

0|0
    2|0
    • Siye

• Bacım doğru söylüyorum başka türlü bulamazsin

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır canım maleseff

1|0
    0|0
  • o filmi bende izlemiştim çok beğenmiştim ama unuttum :S

1|0
    0|0
  • Batman

0|0
    2|1
    • Espri yaptığını sandı şu an bu salak. Alın bunu buradan.

Yükleniyor...