Ezik nedir, ezik kimdir?

arkadaşlar hepinizin bildiği gibi yeni nesil gençlerin çoğu hep bi cool görünme çabası içerisinde ama bi kısmı ise bunun tam tersi. işte bu tam tersi olan kısım gençlere diğerleri tarafından "ezik" yazkiştirması yapılıyor gibime geliyo. size göre eziğin tanımı nedir bunu merak ediyorum. siz nasıl davranan veya davranmayan bir gence ezik yakıştırması yaparsınız. kısacası size göre ezik nedir?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• insanları bu şekilde sınıflandırmam sınıflandırılmasından da hiç hoşlanmam bi eziklik varsa oda böyle sınıflandırma yapan insanin kendisidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• BiLLy yi kopyala benim yoruma yapıştır... cool ne hem ya... sonradan türeme kelimeler

kültür yok bilgi yok amaç yok iki şık giyindi biraz sokak argosu öğrendi biraz kızlarla muhabbeti öğrendi cool. türkçe bile değil... sorduğun soruyu batıya git sor... bizde tevazu var hacı kibir değil...

0|0
    0|0
  • bir insana ezik diyen eziktir

3|0
    0|0
  • hayatta istediğini elde edememiş, boynu bükük kalmış; elde edememenin verdiği boynu büküklükle öylece kalakalmış kişidir ezik. hor görmeyin o sizin gibi Allah'ı vardır.

0|0
    0|0
  • bu kelimeyi insanlara sıfatlamak yanlış gibi geliyor bana...genelde bunu söyleyenler ezik çıkıyor üstelik...

0|0
    0|0
  • ezik kendine güvenmeyen, insanlarla konuşurken sıkılan ve zorlanan , asosyal içine kapanık tiplere verilen isim.

bence doğru değil bir insana ezik denilmesi ama toplumun görünmeyen kuralları böyle malesef :)

0|0
    0|0
  • biri bana ezik dese onun ağzını bunu yere sümüklü böcek gibi yapıştırırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Loser. link Ekşi'de sayfalar dolusu anlatamaya çalışan şeydir ezik insan olmak. Bana göre, örneklemek gerekirse, küçük emrah

0|0
    0|0
  • Kendini maddi bir özelliğinden yada aptallığından yada yediği haltı toplma kabul ettirme çabasından dolayı bu haltı yemeyenden yada bu aptallıktta olmayandan kendini üstün gören onuda kendi ortamında uydurdugu toplumcuk dışı sayan varlık benim için eziktir acınacak haldedir uzak dursun böyleleri benden ve çevremden diyorum

0|0
    0|0
  • bana gore ezık cool gorunme cabasında olan

kendı ayakları ustunde durmayan

hayatta dıkılı agacı olmayan

boş gelmıs boş gıden

kendını hıçbısey olmadıgı halde kıbırlı ve ustun tutan kısılerdır

0|1
    0|0
Yükleniyor...