Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serilerini beğendiniz mi?

Bu filmlerin serilerini beğenmeyen tek ben varım galiba. İzliyorum izliyorum olmuyor, bir türlü sarmadı.

Filmden anlamayan birisi de değilim, her tarzdan 10'larca başyapıt sayarım size..

Ama şu serileri bir türlü beğenemedim =/

• Beğenmedim
    26% (11)40% (12)32% (23)Oy Ver
  • Kötü filmler
    2% (1)3% (1)3% (2)Oy Ver
  • Hobbit mi, ıyk
    14% (6)17% (5)15% (11)Oy Ver
  • Çocukça filmler işte
    14% (6)17% (5)15% (11)Oy Ver
  • Ergenlere hitap ediyor
    44% (19)23% (7)35% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
22|17

En İyi Kız Görüşü

• yüzüklerin efendisi ilk çıktığı zamanlarda baya ilgi gördü çünkü o döneme göre değişikti ama şimdi hobbit serisi gibi bir sürü film var ve bana hepsi aynı geliyor. kurguları çocuk ve ergenleri çekiyor sadece bu yüzden devam ettiriyorlar

1|2
    7|2

Kızlar Ne Diyor 21

• F Beğendim
    Zevk ve tercih meselesi herkes aynı şeyden hoşlanmaz zorunda da değil
    beğenmeyenlerde vardır muhakkak
    biri beğenmedi diye o film kötü olmaz ya da beğendi diye şahane olmaz
    izlenilen şeyden ne kadar keyif alındığı, ne anlaşıldı, ne anlatıldığı vs. önemlidir bence

1|0
    0|0
  • arşiv bile yaptım. ayrıca tarzın değildir anlarım da, aşağıdaki lovel. arkadaşın da yazdığı gibi bize de seçenek bıraksaydın ya. zira filmden anladığımı iddia eden kişi olaraktan "Filmden anlamayan birisi de değilim" falan olmuyo hocam, yapmayın böyle şeyler

2|2
    0|0
  • Arkadaş bizede bir şık bırakaydın bari...

3|2
    0|0
  • 30'lu yıllarda yayımlanmış bir kitap için kurgusu sıradan diyebilen zihniyeti anlayamıyorum. Şimdiye dek yapılmış en iyi kitap uyarlamalarından kendisi. Zevke göre değişecek bir şey de değil bu durum ne yazık ki.
    Filmi sevmemiş olabilirsiniz, keza herkesin zevkine hitap edecek diye bir kural yoktur ama -teknolojik gelişmelerin popüler kültürleri ve bunların yaygınlaşmasını sağlamış olduğunu göz önünde bulundurursak- böyle bir yapıt için ergen filmi yaftası yapıştırmayı çok cahilce buluyorum.
    Ayrıca şıklarda sadece olumsuz görüşlere yer vermiş olman da ayrı bir fail. İyi ki sevmemişsin yani. Bu kafadan birisi iyi ki benim sevdiğim bir filmi sevmemiş...

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisine kötü diyene de ilk defa rastlıyorum efsane bir seridir.3 saat başında tutar sizi ve zerre şikayet ettirmez. Bir film çok uzunsa ve izleyiciyi hiç sıkmıyorsa o film iyidir nokta.

1|1
    0|0
  • artık sıradanlaştılar.

0|0
    0|0
  • Bence sen fantastik film sevmiyosun tarzın değil..
    bir fantastik bilimkurgu aksiyon sever olarak çok beğeniyorum yüzüklerin efendisi serisini...:))
    hobbite geçiş yapamadım henüz :)

1|0
    0|0
    • Çok beğendiğim fantastik filmler var..
      Aksine, orijinal konulu filmleri severim ben.

• LORT'dan daha orjinal konulu film mi var. Adam yeni bir dünya yeni bir dil yeni ırklar oluşturmuş :)

• kusura bakma ama Yüzüklerin Efendisi gercekten cok iyidi :))))
    Hobbit serisini ama hic begenmedim. Berbat. Hic sarmadi. Oysa hastasiyim yani. Kitap olsun, kolye olsun hepsi var bende.

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisini izlemedim ama hobbiti beğendim

0|0
    0|0
  • Evet begendim. Yuzuklerin efendisi daha iyiydi ama hobbite gore.

0|1
    0|0
  • Mükemmeller inşallah silmarillion da çekilir.

0|2
    0|0
  • İzlemedim hiç biri

0|0
    0|1
  • Beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir anket. ddd

0|0
    0|0
  • iğrenç :d

0|0
    0|0
  • Beğendim.
    Sorun sende değil bizde.
    Sen daha iyi filmlere layıksın jkjg

0|0
    0|0
  • Beğenilmez mi ya...

0|1
    0|0
  • izlemeyi düşünmediğim bir seri

0|0
    0|0
  • her türlü berbat görüşünü kabullendirmeye çalışmışsın :DD

1|0
    0|0
  • Beğendim şıkkı yok mu :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Filmi beğenmek için öncelikle Tolkien' in kitaplarında yaratmış olduğu dünyayı beğenmek gerekiyor. Fantastik edebiyatta başyapıt olduğu gibi fantastik sinemada da başyapıttır Yüzüklerin Efendisi serisi. Hobbit için ise sinema uyarlamasında aynı şeyleri söyleyemesem de şu yoklukta zevkle izledim yine de.

1|1
    0|0
  • Hobbit son film disinda izledim beyendim keza yuzuklerin efendiside oyle
    Acaba simdi elflerin hikayesimi var :) acaba

1|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi efsane bir seriydi hobbit te iyi başladı ama 3. filmde beklenen tam olarak verilmedi kanısındayım bende çoğu insan gibi.

0|0
    0|0
  • beğendim.

1|1
    0|0
  • Beğendim.

0|0
    0|0
  • Moria Hükumdarı Durin'in kapıları

söyle dost ve öyle gir
    Hello

sdsdsdsd

0|0
    0|0
  • Ergenlere hitap ediyor

0|0
    0|1
  • Beğendim

0|0
    0|0
  • Ustune film tanimam

1|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi iyidi
    Hobbiti beğenmedim gereksizdi

0|0
    0|0
  • mecbur bir şıkkı işaretlemek zorunda kaldım bu filmleri beğenmiyorsan filmzevkin yerin altında eksilerde bence dahada fazla diyecek birşeyim yok güzel bir madde bile yok çok garip. dünyada en çok hasılat yapan filmlerden bahsediyoruz

0|0
    0|0
  • Yuzuklerin efendisini begenirim , hani begeniler tartisilmaz..
    Hobbit daha 1 ini izledim digerlerine bakacaz artik ^^

0|0
    0|0
  • Dün 5. Ordunun savaşına gittim harikaydı ama smaug'u öldürdüler keşke hemen olmeseydi herneyse hobbit bitti zaten daha devamı gelicek

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisini izlemedim ama hobbit serisi çok iyi :)

1|0
    0|0
  • rus kızları manken gibi türk kızları hobbit...

0|0
    0|0
  • Valla ben iki seriyi de çok beğendim, olaya yabancı olan arkadaşlar çocukça olduğunu düşünebilir ama Yahudi mitolojisinde Yüzük Hz Süleymanın gizemli yüzüğünü, herşeyi gören göz Yehovayı, sarumar ise Şeytanı temsil ediyor. Bize Saçma gelen şeyler aslında Yahudilerin olduğuna inandığı ve ilerdeki orta dünya hayallerini göstermektedir.

0|0
    0|0
  • Ben bir Süleyman Çakır'ın bir de Thorin Meşekalkan'ın ölümüne üzüldüm.

sevdiğim seriler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...