Allah neden kadınların başının kapalı olmasını istiyor?

Erkek olarak saçından etkilendiğim kadın yok bir çekicilik olarak görmüyorum peki örtünmek ne için neden erkekler de başlarını örtmüyor?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen etkilenmiyosundur. sac bir zinet ve kadini daha cekici gösterir. sen alişmişsin heralde.

0|2
    0|0
    • çekicilik derken arzulama anlamında söyledim saçı görünce bedenimde bir değişme olmuyor ki hayatım boyuncada saç ya da kıldan etkilenmedim açık açık söyleyemem anla işte.

• Kisa ve net. Allahin sevgisini kazananlar cennete girebilir. istedigin kadar ibadet et o kabul etmedikce ne fayda.

• uyucam hayırlı geceler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Orasini allah bilir artik ne diyim ki :) sana cekici geldigini dusunmesen bile oyledir :)

0|1
    0|0
    • bende mi bir tuhaflık var sanmıyorum çünkü dudaklar daha çekici oluyor sonuçta kadının saçından öpmem dudaktan öperim.

• kadınların hepsi kel olsa hiç farketmez kadınların hepsi kapalı olsa yine hiç farketmez sonuçta erkeğiz aklımıza saç gelmez.

• Off anlamiyorsun sen beni

• Sebep yok öyle emredilmiş

0|0
    0|0
  • sen etkilenmiyorsun diye kapalıların başlarını açacaklarınımı düşünüyorsun isteyen kapatır isteyen açar sanamı soracaklar

0|1
    0|0
    • Allah neden kadınların başının kapalı olmasını istiyor? soru budur nedeni nedir sen benim etk, lenmediğime bakma ve sorunun cevabını biliyorsan yazasın bilmiyorsan kendini sorgularsın.

• dinin kişiye özel olmadığını bilmediğin için

• peki dinin kişiye özel olmadığını bilmediğin için demişsin bu kanıya nerden vardın öğrenebilirmiyim.

Erkekler Ne Diyor 3

• Basina sicak geçmesin diye :p

0|0
    0|1
  • Buraya yazacağına dinini öğren

0|0
    0|0
    • her şey bir adımla başlar teşşekür ederim verdiğin akıl için :)

• Benim bildiğim avret yerlerinin kapatılması zorunludur başörtüsü hakkında pek bilgim yok

0|0
    0|0
    • iyi de avret yeri baş değilmi kadınlarda

Yükleniyor...