Bölüm inşaat mühendisliği bunlar da Çizimlerim, nasıl?

okulun güz döneminde gördüğümüz teknik resim çizimlerimi gösteriyim dedim nasıl ? :) İnşaat mühendisliğine gidenlerin gitmek isteyenlerin ilgisini çekebilir.

link

link

link

link

link

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• her ne kadar anlamasamda uğraşılmış baya. aferin :)

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok güzel maşallah :)

1|1
    0|0
  • hayatımda hiç bukadar yetenekli olmadım ama isterdim valla baya çizmişsin arkadaşım hiçbişi anlamdm ama bu ev güzel olur onu biliorum başarılarr:):)

0|1
    0|0
  • Senin çizimlere bakınca benim Teknik Resim çizimlerim daha iyiymiş. Bence daha özenli ve temiz olmalı çizimlerin. :)

0|1
    0|0
    • aa demek öyle :D dersi AA ile geçtim :D

• :)

• Çizimin net olmasada iyi sayılırsın...3.link teki evin modeli çok sıradan ..hayalgücünü geliştir ..sana kolay gelsin...

Not: iyi meslek bu arada

0|1
    0|0
  • valal bravo ii çizmişsn sabır işi :)

0|1
    0|0
  • resmlerden bırseyler anlamadım fakat yeteneklı ve ısteklısın başarılar

0|1
    0|0
  • autocad kullan

0|1
    0|0
    • o farklı bi ders bu farklı:)

• valla birinci resme baktım sadece ve bu ders o dersi yapar illa elle çizmem gerek diosan eyw güzel

• ben de okudugun bolümü okuyorm ilk senem ve bana bu tur cizimler lazım teknik resm dersi için kendm cizimlerimi geliştrmek istyorm bana yardmcı olur musunn bu arda cizimlern cok guzelll

0|0
    0|0
  • valla çok güzel lisede teknik resim dersi vardı o kadar uğraşır bi düzgün çizemezdim hep yamuk yumuk özendim :(

0|1
    0|0
  • güzeller :) zevkli olsa gerek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gözüme çarpan şeyleri yazayım:

1.Aks numaralarını yazdığın daireleri elle çizmişsin

2.Kapıların açılış yönünü elle çizmişsin

3.Kolonları da cetvel kullanmadan çizmişsin galiba

4.Çizimin temiz değil

Senin yaptıklarının aynılarını ben de yapıyordum hatta benim çizimlerim daha pisti :) CC ile geçmiştim bu dersi de sonra AutoCAD'e geçince şükretmiştim :)

0|1
    0|0
  • güzelde zaten çizmene gerek yok gerekli prog. var. Manuel niye takılıyorsun.

0|1
    0|0
    • program ikinci dönem ders olarak alınır bu güz dönemi dersidir alman geren bi ders :)

• Gölgelendirmede hata var (:

0|1
    0|0
  • çok güzelmiş mimar kardeş.

0|1
    0|0
  • anatomide hata var :/

0|1
    0|0
  • daha temiz çizsen iyi olur, bir de yazın kötü biraz sanki, haddimmiş gibi :((

0|1
    0|0
  • pcde yapılmıyo bunlar elle yapılmıyor diyorardı malum çizimim kötü cetvelide hiç sevmezdim zaten

0|1
    0|0
  • isteyip te gidemediğim lanet bölüm!

0|1
    0|0
Yükleniyor...