Marilyn Monroe'dan nefret eden bir tek ben miyim? başka var mı?

Marilyn Monroe'dan nefret eden bir tek ben miyim? başka var mı?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• çok abartılıyor.. popüler kültürün gazlaması işte

1|0
    0|0
    • kesinlikle. bende aynen böyle düşünüyorum.

• birileri x süper diyorsa diğerleride evet x süper diyor. domino taşı gibi ilerliyor durum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayranıyım be kafası güzel falan filan güzel kızmış :D

0|0
    0|0
  • sebebi nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• neden nefret ediyorsun herkes çok sevdiği özendiği için mi eğer öyleyse sen lima dan da kerr den de moss tan da hoşlanmazsın bence minyon ve çok tatlı.

0|0
    0|0
    • marilyn monroe, lima, kerr, moss? bence hepsi çok farklılar. lima ve kerr aynı kategoride gerçi. kate moss ise aralarında en farklısı evet o da popüler ama benim en beğendiğim kadınlardan birisidir ve çok severim.

• sizce cinsiyetlerine göre mi kategorize ettim? neyse

• Hepsi çok farklılar dedin lima kerr aynı kategoride diyorsun da güzellik yaptığı işle mi alakalı buradaki kategorize yanlış bundan söz ediyorum.

• Neden sevmiyorsun? Başarılı ve güzel olduğu için mi? Cazibesini kullanarak efsane olmayı başardığı için mi?
    İllaki bir ünlüyü sevmeyeceksen ergenlerin dinlediği sanatcıları sevme, Selena Gomez vs.

Alınma ama seni bir an için çirkin ördek yavrusu gibi hayal ettim..

0|0
    0|0
  • Ölmüs birini sevsem ne olur sevmesem ne olur

0|0
    0|0
  • Ünlülerden nefret etmeyi de hayranı olmak kadar saçma buluyorum, niye nefret ediyosunuzki hiç alakanız bile olmayan insanlardan?

0|0
    0|0
    • benim sebebim de bu kadar ilahlaştırılması zaten. hiçbir vasfı olmayan bir kadın. evet nefret biraz fazla oldu ama hiç haz etmiyorum. benim gibi düşününe de pek rastlamadığım için bu soruyu sordum.

• Ben doğru düzgün tanımıyorum bile :D

• tabii ki kadını sevmiyorum en başta zaten. olay görsellik, dış görünüş değil. bence basit birisi. bir kadın olarak öyle düşünüyorum bu açıdan. sanki bir filozofmuşcasına erkekler hakkında söylediği özlü sözler bunların paylaşılması falan baya rahatsız ediyor beni. hayat kadın-erkek ilişkisinden ibaret değil. birçok şey var daha ama herşeyi burada tek tek yazarsam uzun olur oldukça. ben hayatını anlatan bir film de izlemiştim çok küçükken hatta etkilenmiştim bile zor ve kötü şeyler yaşamış. ama bazı hassas olduğum konular var beni rahatsız eden işte.

• İlgilenmiyorum. Fazla sahte bir kadın.

0|0
    0|0
  • Nesi hoşuna gitmiyor
    Ben beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Ölmüş gitmiş boşver

0|0
    0|0
  • Neden, nesi hoşuna gitmedi?

0|0
    0|0