Fight Club gibisinden bir film?

Fight Club tarzı film önerin bana. Dövüş değil psikolojik, bilinçaltı türünden filmler izlemek hoşuma gidiyor. Ama saçma salak filmlerde önermeyin :)))

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Alexis texas en sevdiğim tavsiye ederim

0|3
    0|0
  • Lucy ;)

1|1
    0|0
    • Bende aynisini yazacaktim kardesim :)

• Asla pes etme onu da izledim :D

• Allah askina git yat uyu daha ne film ariyon ya :D sag salimi izle ozaman bilimkurgu fantazi korku hersey bariniyo onuda izledim dersen yazmam ya daha :D

• Beautiful mind izlemediysen izle filmin baş rol oyuncusu şizofren filmi izlediğim gece rüyamda kendimi şizofren olarak gördüm çok kötü bir kabustu

1|0
    0|0
    • Oww :D tamam izlememişsem izlerim ismini hatırlamadığım bir sürü film var da

• Hayır hayır bu hayal değill :D şizofreninin problemi şu insan gerçekte olmayan hayalleri gerçek zannediyor onlarla beraber yaşıyor gerçek olmadıklarını öğrenince çıldırıyolar öyle yani :D sende problem yok yani sanırım :D

• İyi tamam :P

• Davetsiz. Misafirler.2011

1|0
    0|0
  • predestination
    kayıp kız.

0|0
    0|0
  • Belki İzlemişsindir Ama Öneri :D
    http://www.youtube.com/watch?v=B8_dgqfPXFg

0|0
    0|0
  • zindan adası... benx

2|1
    0|1
  • Gone Girl izledim en son. Aksiyon ya da şizofreni yok ama gizem ve piskopatlık var içinde, hemde ilginç bir şekilde işlenmiş. Şaşırmak istiyorsan izleyebilirsin. Büyük bir anafikir bir nirvana ulaşma bekleme ama.

0|0
    0|0
  • Yenilmez 3

0|0
    0|1
    • O filmi de izledim ama soruyu anlamamışsınız siz bilinç altı filmler istemiştim :P

• Fight Club yeraltı eseridir. Anarşizmi ön plana çıkarmıştır. Finansı çökerterek tarihin devrimini gerçekleştiriyorlar. Bunun gibi V For Vendetta var. Onun yanı sıra psikolojik birşey istiyorsan. Akıl oyunları var.

0|0
    0|0
  • Shutter Island. :)

0|0
    0|0
  • İnception eski ama güzel, yarının sınırında fantastik, bilimkurgu.. bu arada fight club ı izlemedim

0|0
    0|0
    • Ya inception'u babam izlemişti bir keresinde bende izlemeye koyuldum ama o sıralar zevkim çok çocukcaydı izleyemedim. İzlemeye niyetleniyorum da altyazılısıı zor buluyorum. Bir de VK ya yeni bir şey gelmiş üye olmadan izleyemiyorum. Bilgisayara bir otursam onu izleyeceğim de kardeşimden fırsat bulamıyorum.

• Avatar mı çıkıyor son hava bükücü mü yoksa mavi olanlar mı yoksa bilmediğim başka bir film mi :D

• Avatar 2015 te çıkmayacak mıydı? Yoksa benmi yanlış hatırlıyorum? Aman Allahım o mavi hapı almamalıydım :/

• kelebek etkisi

1|1
    0|0
  • Muhbir-barda- bunlardan birini izle.

0|0
    0|0
  • Never back down

0|0
    0|0
  • shutter island

0|0
    0|0
  • Tehlikeli oyun. izle mutlaka

0|0
    0|0
  • Yarının sınırında. Sana şunu diyeyim bu filmi çoğu kişi kaldıramaz

0|0
    0|0
  • mulholland drıve

ızlede gor ^.^

0|0
    0|0
  • kitap desen cok ta film bilmiyom :/

0|0
    0|0
    • Ama bende filmlerden daha çok etkileniyorum :/

• fight clup ın kitabını okuduktan sonra filmi beş para etmez geliyo bana

• O filmi Brad Pitt i çok sevdiğim için izlemiştim ama sonrasında bayıldım zaten kitabını da bir gün alacağım kitabı olduğundan haberim yoktu

• The Dark Knight (2008)

0|0
    0|0
  • Akıl oyunları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• pulp ficton :/

0|0
    0|0
  • Butterfly Effect, Inception, Shutter Island

0|0
    0|0
    • Başlangıç ve zindan adasını izlemeyi çok istiyorum bir gün niyetlendim ama iş çıktı sonradan

• the perks of being a wallflower

0|0
    0|0
Yükleniyor...