Rüyamda gördüğüm kişi bana gerçekten dokunuyor?

bu kişiyi sürekli rüyamda görüyorum ve iki sefer aynı şey oldu elimi tuttu ve gerçekten tuttu. inanın suanda kendi elimi tutuyorum ya ondan bile daha gerçekti.
bu normak bişeymi ya neden öyle bişey oldu?

Güncellemeler:
böyle bişey yaşayan oldumu sizce bu kişi rüyama girmek için astral yapmış olabilir mi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• astrale çıkıp ''aura''larına buralarına dokunmak istemiş bence

0|0
    0|0
    • bu konuda bilgin var mı bencede öyle yani konuşabilir miyiz biraz?

• hayır normalde lucid yapabiliyorum ama o lucid değildi yani farkındaydım ama değildi çok değişikti ya.. neyse teşekkür ederim yinede

• dedigim gibi yediklerin bile farkediyor rüyanın kalitesi için

Erkekler Ne Diyor 2

• cinler musallat olmuş git kendini okut

1|0
    0|0
    • tamam lfjgnhjş

• öyle gülünmez :DaSDasdASDasdASAS:dAD:S böyle gülerek sıçlr

• bendede öyle oldu kardeşim bende rüyamda sevdiğim kızın elini tutuyordum ama öyle bişeydiki sanki rüya değildide gerçektende yanımdaymış gibi elini tutuyordum ve sabah insan kalkınca öyle mutlu oluyorki öyle mutluluk sarıyorki çok güzel bişe sen seviyorsundur belli

1|0
    0|0
    • evet doğru ama işkillendim biraz sanki o yyapmış gibi

• haberin olsun asdqwe. a:Sd:a:We gülüşle kızlar baya bir soğukda biraz agır başlı olur gülmen :SAD. asd:aS: değilde :) sıradan bir gülmen olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Bendede oluo gercege yansimis ruyalar ruh uyurken bedenden cikarmis ve bu hssettigmz anlar ruhmzn bedenimzde oldgu anlarma

1|0
    0|0
    • evet benim duymak istediğim şeyde tam olarak buydu. bu konu hakında daha fazla bilgin varmı?

• bende cok etkileniyorum ama hep etkilenicek rüyalar görüyorum

• Zamanla alisilio :)

Yükleniyor...