Yeni şarkı söyledim. Dinler misiniz?

Merhabalar,
Uzun zamandır söylemeyi düşündüğüm
Tarkan'ın Yandım Yandım isimli şarkısını dilim döndüğünce söyledim.
2 Saatlik bir uğraş sonucu bitti. İyi dinlemeler.
Linki bu,
soundcloud.com/.../yandim-yandim-by-sinirlibiber

Linki açamayanlar için youtube kanalım,
www.youtube.com/channel/UCQoA5D3DXpAjvsyhA5mQ4SA

Diğer pop-rock türündeki şarkılarım için,
https://soundcloud.com/sinirli-biber
Rapi asla unutmayalım,
https://soundcloud.com/gumuspalali_kanibuz

İlginiz için çok teşekkürler. Ve keyifli dinlemeler.
#SinirliBiber

1|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• dostum ağzına sağlık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yine beğenmedim açıkçası Tarkan seçmen bir defa yanlış Tarkan şarkısına hakkını verebilmek için güçlü bir sese ihtiyaç var. Çok detoneli ve hırıltılı gibi sesin üzgünüm ama gerçekleri söyleyeyim rapı zaten açar açmaz kapattım o derece yani bu arada her gün bu tarz sorular soruyorsun xper için güzel yöntem zekice :))

Yine de hep olumsuz yazmayayım sen yine de gizli olarak kendini geliştirmeye çabala belki bir gün senden de güzel bir şarkı dinleyebiliriz. Pek umutlu değilim yazdığım gibi ama şansa belki olur :)

Rica ederim ne demek ben ber zaman yaparım sana değerlendirmelerimi teşekküre gerek yok :) Dikkate al bu arkadaşça yaptığım eleştirileri yeter

0|0
    1|1
    • Doğrudur. Bu kadar eleştirdiğinize göre müzikten benden çok daha iyi anlıyorsunuz. Bu kadar bilgi ortaya bir şeyler çıkarmış oldugunuzun kanıtı sanırım. Paylaşır mısınız? Bize gösterin bilginizi de utanalım. Lütfen.

• Banlanacak kadar dengesiz değilim ya da hesabımı kapatıp farklı hesaplar açıp insanlara farklı yüzümü gösterecek kadar da değişik birisi değilim. Beni bilen ve tanıyanlar tanıyor. Tanımayı beceremeyen ya da istemeyenlere ise sözüm yok :)

• Yok ya neden tanınmayasanız bukelemunlu sorunuzdan sonra gayet iyi tanıdık sizi :)

• Bu kadarını beklemiyordum biraz oynamışsın ama sesin ruhumu okşadı.. Beğendiiiim ! :)

0|0
    0|0
    • Oynamadım pek. Küçük bir kaç düzenleme mecburen. Kulaklarına afiiyet. Teşekkür ederim. :):

• Çok güzel olmuş ^^

0|0
    0|0
  • Çok guzel👍👍

0|0
    0|0
  • Teoman - Kadınım

0|0
    0|0
  • Biraz autotone kullanmışsın galiba. Ama sesin çok güzel :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel şuanda ofisimde bile dinliyorumm seni :)

0|0
    0|0
  • şu arka plan müzikleri nasıl buluyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...