Tiyatronun eskisi kadar değerinin kalmadigini görüyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

Tiyatronun eskisi kadar değerinin kalmadigini görüyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Yorumlarinizi bekliyorum arkadaşlar.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü devlet sanata önem vermiyor, ne sanatçıya yardım ediyor ne de sanatın yayılması, ayaka durması için elini kıpırdatıyor. İnsanlar ne tiyatroya gidiyor, ne operaya, ne müze geziyorlar ne de kitap okuyorlar, çünkü kimse-aileleri dahil- kültürel etkinlikler hakkında eğitmiyor onları, kültürel etkinlikler içerisinde bulunmak bir bilinçtir fakat bu bilinç toplumumuzun malesef çok büyük bir kısmına aşılanmıyor, bunun sonuçları da zaten açıkça görülüyor ülkede.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tiyatronun degerini bilmeyen nesil uruyor ve tiyatroyu asilayamayan insanlar var

0|0
    0|0
  • Sinema + tv yüzünden değerini yitirdi ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Teknoloji caginda yasiyoruz, her seyi cok cabuk tuketiyoruz, zaman da dahil buna. Her seye vaktimiz var aslinda ama sorsaniz hicbir seye vaktimiz yok bence sebeplerden biri bu. Bir baska sebep ise genel olarak sanata verilen onem cok azaldi, sinemaya gitmeyi hatta bilgisayardan izleyip hayatimiza devam etmeyi tercih ediyoruz cogunkukla. Tiyatro vakit alan ve sikici bir sey gibi goruluyor cogu kisi tarafindan, bir onyargi var ne yazik ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gören görüyor dert etmeyin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...