En sevdiginiz kitap hangisidir?

Genç Wertherin Acıları / Goethe
Benim en sevdiğim kitaptir.

Güncellemeler:
Çok sevdiginiz bikmadan okuyacaginiz kitap hangisidir?

1|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Emrah serbes- hikayem paramparca

1|0
    0|0
    • Bu yazari cok kisiden duydum. Ama hic okuma firsatim olmadi. Nasil yaziyor?

• Ne guzel sohbet edebilme sansiniz da olmus :)

• diger kitaplarıda cok guzeldir. tvsiye ederim

En İyi Kız Görüşü

• Paulo Coelho- Veronika Ölmek İstiyor

Ve delilik beni özgürleştirdi.

1|0
    0|0
    • Simyacı okudum sadece. Diger kitaplarini okuyamadim ne yazikki :)

• Tesekkurler kitabi anlatisin icin. Evet severim polisiye. Arada guzel oluyor. Tess Gerritsen'i tavsiye edeyim o zaman brnde. Birde Jean Christophe Grange. Ikiside iyi polisiye yazarlar :)

• Okuyacağım teşekkürler. İyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsan; İnsan türleri 1-2-3 ;)
    http://hizliresim.com/N9k1lY
    #V

1|0
    0|0
  • Oğuz Atay - Tehlikeli Oyunlar

Peki albayım. Ben de susarım o zaman. Gecekondumda oturur, anlaşılmayı beklerim. Fakat albayım, adresimi bilmeden beni nasıl bulup anlayacaklar? sorarım size: “Nasıl?” kim bilecek benim insanlardan kaçtığımı? Ben ölmek istiyorum sayın albayım, ölmek. Bir yandan da göz ucuyla ölümümün nasıl karşılanacağını seyretmek istiyorum. Tehlikeli oyunlar oynamak istiyor insan, bir yandan da kılına zarar gelsin istemiyor. Küçük oyunlar istemiyorum albayım.

Kelimeler.. Kelimeler albayım, bazı anlamlara gelmiyor.

2|0
    0|0
    • Iki tarafli celiskiyi muhtesem anlatmis. Bir turlu yazari okuma firsatim olmadi :/

• Iki sefer okudum , filmini 4 sefer izledim

http://i.hizliresim.com/pmXNo0.jpg

1|0
    0|0
    • Cok güzel kitap. Kesinlikle haklisin ya. Yazardaki hayal gucune hayran kaldim :)

• Aynen romanin giris bölümü bile okuyani romandan ayiramiyo , filinide romana bire bir uyarlamislar , bak yine izleysim geldi

• Git izle :)

• into the wild

1|0
    0|0
  • frederic bastiat-the law.. hayatımı değiştiren kitaptır kendisi..

1|0
    0|0
    • Konusu nedir tam olarak. Nasil bir kitaptir ki hayatinizi degistirdi. Ingilizcem cok yok. Ama sanki hukukla alakali bir kitap. Yaniliyormuyum

• kitap zaten fransızca ve normal aksanıyla.. kitap bugünün pozitif hukukundan daha ziyade hukukun sosyal ve iktisadi olarak integrali olduğunu anlatır... öncelikle ferdiyet.. mülkiyet ve özgürlüğün.. yani bugün temel hak ve özgürlük dediğimiz bireyin haklarının temelini hukukun üstünlüğü ilkesinde korunduğunu ve kutsal olduğunu anlatır.. bunun dışında feodal ve kolektivist.. alturist modellerin hukukun önündeki engel olduğunu ancak insanların bireysel olarak hamleler yaptığını icat ve buluşlara imza atacağını söyler.. david ricardo.. adam smith gibi ekonomistleride bilmek gerekir bu kitabı anlamak için en azından temel makro ekonomi bilgiside gerektirir.. max weberde tavsiye ederim..

• Bu tarz kitaplari sevmiyorum ne yazikki. Ama onerin ve guzel yorumun icin tesekkür ederim :)

• Sunay Akın serisi ama kırdığımız oyuncaklar aralarında en iyisi

1|0
    0|0
    • Sunay Akın seviyorsan herhangi bir seminer vb birseyine katilmani tavsiye ederim. Ben tanistim. Cok neseli kulturlu bir adam :)

• Umarim gorusursun. Cunku insana yeni seyler katabilecek bir insan o :)

• aynen :)

• Bilgiyle Sohbet - Celâl Şengör.

1|0
    0|0
  • canan tan piraye.. çok iyi yaa.. adam fawer miydi o olasık çok iyi kitaplar.. her Türk evladının okuması gerekn 2 kitap nutuk ve şu çılgn Türkler.

1|0
    0|0
  • kamü - yabancı.

1|0
    0|0
  • Oooo intihar ettiren kitap harbi güzel mi

1|0
    0|0
  • En son game of thrones baya suruklemisti beni

1|0
    0|0
  • Şu Çılgın Türkler.

1|0
    0|0
  • Hançer ve gül isimli aşk romanı. . Şiddetle tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • yabancılardan gazap üzümleri

1|0
    0|0
  • Kusursuz iç güdü Nicci french

1|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi serisi tartışılmaz bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9