Sizce Mısır Piramitleri Nasıl Yapıldı?

Sizce Mısır Piramitleri Nasıl Yapıldı? Dünya dışı uygarlıklar mı yardım etti?
http://i.hizliresim.com/LYZnm1.jpg

Kafatası Peru'da (Ica) bulunmuştur. İlk bakışta günümüz insanının kafatasına benzemektedir, ancak soru işaretlerine yol açan bir kaç etken öne çıkmaktadır. Göz boşlukları günümüz insanının göz boşluklarından %15 daha büyüktür. Beynin yer aldığı boşluk ise 2600 ccm ile 3200 ccm arasında değişmektedir. Şu andaki insanın kafatasındaki beyin beyin boşluğu kapasitesi 1450 ccm 'dir !!!

http://i.hizliresim.com/PYnrmN.jpg

Güncellemeler:
aşk ilişikisi ya da cinsel içerikli olmadığı için 1 yanıt alması sizde bir sorun olduğunu gösterir.
hala beyinleriyle düşünen bir kaç nadir insanları görmek güzel.

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Evet güzel bir soru kutluyorum. Benide bazen mersk sarar düsününce eskiden insanlarin üstün yetenekli olmalari.. cok accayip.. Rabbin yardimi vardir bence herseyin bir sebebi oldugu gibi ilim ögretmeninde bir yolu vardi bence... hakkinda henüz kesin bilgi edinmiyorum ama haruk ile marut meleklerininde belki bir payi olablr.. yanls bilgi olmasin emin deglim

0|1
    0|0
    • neden olmasın haruk ile marut meleklerini arşırıcam bu gün bilgin için teşekkürler.

• Onlara yardım eden Yarabbi şimdi nerede?

• Sen sor diye

Kızlar Ne Diyor 7

• zamanla değişmiş olabilir insan kafatası yapısı

0|1
    0|0
    • zaman tarihi çok eski değil farkındaysan taş devrin'de değil

• o zamanın koca kafalı koca gözlü ve daha daha güçlü, muhtemelen ölümleri pahasına hizmet ettirilen köleleri tarafından olabilir:)

0|1
    0|0
  • Zaman zaman merak edip, internette uzerine ne kadar yazi varsa okudugum fakat hala en ufak bir tahminimin bile olmadigi olaganustu piramitler... Ben dogaustu guclerin oldugunu dusunenlerdenim fakat rabbim neler yaptiriyor diyerek gecistiriyorum kendimi...

0|1
    0|0
    • allah kuran'da bu tür mucizeler bulundurmuştur örneğin bu alemde sizin cibriliniz gibi cibril var ne demek? yani bize benzeyen başkaları da var demek.

• Aynen, bende oyle dusunerek cikabiliyorum ancak isin icinden..

• Uzaylılar yaptı

0|1
    0|1
  • cidden guzel bir soru oncelikle tebrik ederim seni bu yuzden soruna gelirsek malesef cevabi bilmiyorum hersey olabilir..

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim düşünüp yorum yapmışsın oda yeter saolun iyi geceler.

• Kirbac gucuyle

0|0
    0|0
  • Asıl soru dünya üstü yaşam formları neden geldi de Piramit yaptı? Bilemedim. Hani çocukları zeka gelişimi için dünyayla lego gibi oynuyorlar mı acaba.

0|1
    0|0
    • güzel soru örnek vermek istyorum bilmiyorum dini inancınız var mı ? herneyse allah biz sizi kavimler halinde yarattık bir birinizi tanıyın dedi ekstra bil örnek daha vermek istiyorum başka alemlerde'de sizin cibriliniz gibi cibril var dendi onlar gelmiş bize yardım etmiş gelişmemizde büyük bir rol oynamış ola bilir diye düşünüyorum.

• Biz de onlara yardım edelim. Ne bilim AVM falan ihtiyaçları varsa dikeriz medeniyete katkimiz olsun.

• bir diyer soruda tanrı dediğimiz kavram onlar mı? ya da onlar ilerideki bizsek zamanda yolculuğu bulmuş biz ola biliriz ama tayyip avm konusunda iyi diye biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu ihtimale katılıyorum.. Bence yardım gelmiş olabilir ama neden? Zaten piramitlerde çözülemeyen yığınla şey var.. Sütün mayalanması kirli suyun temiz su olması gibi.. Bunlar cidden insanı düşündürüyor.. O zamanın şartlarına höre böyle birşey imkansız

0|1
    0|0
  • AKP orada bedava arsa bulmuş. Ağaoğluna vermiş. O da bunu yapmış ileride padişahları ölürse oraya gömelim diye.

0|1
    0|1
  • Hayır kimse yardım etmedi. Yapilan araştımalarda piramit çevresindeki mezarlardan cikan binlerce insanin omurgasinda kirilma çokme disk kaymasi gibi sebeplerden öldüğü görülüyor. Bu da ne kasar ağır sartlarda çalıştıklarını ve bir piramidin yapılması için ne kadar ugraşıldığini bize gosterir niteliktedir. Ayrica b. c. 10000 filmini mutlaka izlemenizi tavsiye ederim orda piramitlerin teknik olarak nasil yapıldığı bilimsel verilere dayanılarak çok güzel anlatılıyor.

0|1
    0|0
  • Misir piramitleri aslinda dogal kablosuz yüksek gerilim santralleriymis belgeselleri var cok severim vede ilzlerim zamaninda asiri bir insan kuvvetiyle yapismis tabi o zamanlar ks face twiter sosyete genclik yokmus kendimi ayri tutmuyorum bende oyleyim suandada bize dusen acaba nasil yapismis gidip gormesi cok zevkli demek dusuyor..

0|1
    0|0
    • evet duymuştum temiz enerji etmek adına kurulmuş olduğu söyleniyor'du.

• kendimi şu an tamamen bunlara vermiş durumdayım

• Tebrik ederim arkadadim hadi bakalim :)

• yapilan her piramidin insasindan önce cevre krlaliklara saldiri yapip onlari kölelestiren bir zihniyet var
    ancak matemetik ve muhendisligin bu kadar teknolojik aletlerle yaygin olmadigi bir dönemde
    tasarlayan zeka gercekten muhtesem

0|0
    0|0
  • OnDada Çinlilerin işi var

0|0
    0|0
  • Belki o dönemdeki insanlar öyleydi 😝
    Cidden çok garipmiş..

0|1
    0|0
  • cin veya melek olabilir.

0|1
    0|0
  • tesadufen

0|0
    0|0
  • Bizim inşaatçı kemal abi yapmıştır kesin :S: S

0|0
    0|0
  • Uzaylıların yaptığına dair kuvvetli söylentiler var kezâ o dönemin teknolojisi ile bunu yapmak mümkün değil. Ayrıca dikkat edin Mısır Uygarlığı pek çok alanda olduğu gibi astronomi Alanında da çok derinleşmiş ve öncülük etmiştir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...