Metal müzik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doom, heavy, thrash vs vs Türleri bulunan ve ciddi anlamda herkesin sevmediği, sevenlerin ise çok sevdiği bu müzik türü hakkında görüşlerini merak ediyorum. Şahsen ben bizim pop şarkılarda bulamadığımı;
Manowar, Metallica, w. a. s. p, motörhead gibi gruplarda buluyorum. Sizin görüşlerinizi almak isterim.

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Metal dinlerim iron maiden metallica ac/dc favori gruplarım. Metal müzik sinirli anlarımda tüm sinirimi alıyor bu yüzden çok seviyorum

0|1
    0|0
    • O zaman sadece metal değil, rock n roll hatta rock müzikte ekleyelim ;) Ac/dc river Plate konser videolarını izleyip rahatlarım diyosun ;)

• Iron maiden, manowar, Haggard çok farklı, :) ama ac/dc nin ülkemize gelmesini isterdim. Ama adamlar aşırı aşmışlar. Din konusu yanlış bilmiyorsam bahane edip gelmiyorlar.

• Büyük itimalle o yüzdeen gelmiyorlar keşke gelseler ya

Kızlar Ne Diyor 6

• 0|1
    0|0
    • Oh oh yalnız değiliz o zaman ;)

• Site de çok az pop müzik nefret ediyorum !!

Judas priest
      Iron maiden
      Motör head
      Accept
      Six Feet Under

• Zaten herkes dinlese pop müzikten farkı kalmazdı boşver :)

• Metal dinlemem ama dinleyenler çok sempatik

0|1
    0|0
  • düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Heavy, thrash severim. Metal müzik sevgisinde griye yer yoktur. Ya cok seversin ya nefret edersin. Bu demek olmuyorki metal müzik seven başka şey dinlemez diye. Yeri gelir klasik müzikte dinlerim operada.

0|0
    0|0
  • klasik rock ❤️

0|0
    0|0
  • Ergenken dinlerdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 9 yaşımda dinlemeye başladım o zaman iron maiden paul dayın vokali.. the x factor albümünü 96 yılında abiminde etkisiyle özellikle the trooper parçası... daha sonra chuck shulldinerla death grubu.. six feet under.. slayer.. obituarty... derken machine head gibi grubu tanıdım 2000li yıllarda ki robb flynn gibi yaşayan efsanaye yetiştim... özellikle burn my eyes albümü.. old.. halo.. gibi parçaları yeter zaten... ama iron maidenin hallowed be thy name parçasına yaptığı cover iron maidenli günlerime yaptığı nojtajiyle machine head efsaneleşmiştir benim için... tabi iktisat fakültesine girdiğimde müthiş bir ortamda geçti metal müzik ve daha sonrasıda devam etti.. hayatımda thrash... death.. groove.. heavy tarzlarını beğendim metal müzik hayatta en zevk aldığım ve beni ben yapan ruhuma hitap eden müzikten de öte yaşam biçimi...

0|0
    0|0
  • gerçek müziğin ta kendisidir , ve yaşam felsefem , müzik listemde yüzlerce farklı grup var (MANOWAR, kiss acdc, exosus, anthrax, sepultra, kreator, sodom, JUDAS PRİEST, motley crue, wasp, warrant, satyricon, amon amarth, machinehead, DİO, SLAYER, Queensryche, van halen...)
    favorim, glam, heavyl, thrash death metaldir 60ve70lerin hard rock (deep purple, led zeppelin vs) ve blues sanatçılarıda sever ve dinlerim ayrıca Elvis presley, Chuck berry gibi isimleride çok severim
    yani ''I LOVE ROCK`N ROLL''Ayrıca 'LEMMY İS GOD'

0|0
    0|0
  • Rahmetli soguk demir dogramaci ahmet usta gelir hep aklima meslegini iyi yapiyordu :D

0|1
    0|0
  • metal müzik ergenlikte sık sık dinlenir. o dönemin ruh haliyle bütünleşir. giyim tarzı falan da değişir. sonra geçmişte güzel hatıralar olarak hatırlanır. başka müzik tarzına geçilmiştir çünkü. keh keh.

0|0
    1|1
    • Yaş oldu 23 hala eskisi gibi zevk alarak dinliyorum. Ergenlik bence popüler kültür pop için Kullanılacak bir kavram Olmalı. Ne de olsa kızlar zakk wylde değil, 1D, Justin bieber, Tarkan, Mustafa ceceli bilmem ne hastası.

• İron Maiden, Metallica, Ac/Dc onlar metalmidir be boka sarmış grupların hasıdır
    Metal dediğin satanizmle bir olucakki tadı çıksın içindeki nefreti öfkeyi büyütsün ki
    ölesiye güçlü hissedesin

www.youtube.com/watch

-Hail Satan-

0|0
    0|0
  • bazıları guzel hepsı degıl

0|0
    0|0
  • Ne kadar işsiz güvensiz varsa onlardır.

0|0
    0|1
  • Sevmiyorum dinleyene saygım var

0|0
    0|0
  • Iron Maiden Metallica bazen nirvana dinlerim hatta daha da softlasarak quenn de dinlerim. Ama hit Iron Maiden

0|0
    0|0
  • ben her türlü dinlerim dj olmama rağmen çünkü çaldığı an transa geçip deliriyosun

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorum sana. Metal asktir. Candir. Yasam tarzidir. Biildigin terapi yapiyor

0|0
    0|0
  • Çok Gürültülü

0|0
    0|0
Yükleniyor...