Günün sözlerini paylaşalım dostlar...

Sen onun hayatında bir seçenek isen, onun senin hayatında bir öncelik olmasına müsaade etme!

Paul Auster.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevmek belki bir şeydir; ama sevildiğini bilmek çok şeydir.

İnsanların, senin hakkında ne düşündüklerini önemsemeyerek, ömrünü uzatabilirsin mesela.

Kadınlara yalan söylemekten çekinmeyin. Yeter ki kendileri için söylendiğini bilsinler.

Yanındaki seni mutlu ettiği sürece kalsın hayatında, zorlama kendini. Hayat rahat ve anlayışlı insanlarla Ve hayat hak ettiği gibi yaşandığında güzel. Ve unutma ; Aynı dili konuşanlar değil aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.

Mutlu insanlar; Herşeyin en iyisine sahip olanlar değil, Sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir .

0|0
    0|0
  • Bulunduğunuz odadaki en önemli kişi, bir sonraki adımın ne olduğunu bilendir.

James L. Webb

0|1
    0|0
  • Sahip oldugum herseydin herseyimi alip gittin

Nur içinde yat kalbim ben katilini çok sevdim

Cennetin fragmaniydi bana bakan gozlerin

Varsin bos kalsin gönül evim. Vermem ben kiraya ...! Alan temelli alsin, yok öyle 3 - 5 aya

HER KADINA Sahip Olmaya Çalışan Adam, BİR KADINA BİLE Hasret Kalır.BİR KADINA Sahip Olan ADAM, Her Kadını Kendıne Hayran Bırakır

Akıla gelen, başa gelir diyorlar ya, yalan ! Öyle olsa, milyonlarca sen düşerdi başıma

Benimle ömür geçer mi ki dedim!. Seninle geçirmeye ömür yeter mi dedi, işte bu bana bir ömür yetti

0|0
    0|0
  • Bu dünyadaki en harika şey nerede bulunduğumuz değil hangi yöne gittiğimizdir... Bazen rüzgarla birlikte, bazen rüzgara karşı, ama hep gitmeliyiz... Ne akıntıya sürüklenmeli, ne de demir üzerinde yatmalıyız...

0|1
    0|0
  • sen burayı seversen, burası dünyanın en güzel yeridir. fakat dünyanın en güzel yerini sevmezsen, orası dünyanın en güzel yeri değildir.

0|0
    0|0
  • Ben gülüşüne öldüm, o ölüşüme güldü. Farklıydık işte . !

1|1
    0|0
  • “Gittin…

Asla gidemem” diyendin ve ben bilirdim asıl gidenlerin “asla” diyenler olduğunu…

0|1
    0|0
  • Sen varsan ben yokum

Ben varken de sen yoktun.

(CNFZ)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Turgut Uyar'dan:

Toprak, Sevdiklerimizi aldığı için mi böyle güzel kokar?

Herkes bıraksın senin için ölürüm laflarını. Önce kendiniz için yaşamayı öğrenin, sonra başkası için ölürsünüz .

Her şeyden biraz kalır diyor birileri , çoğulluk haklılıktır. kavanozda biraz kahve, kutuda biraz ekmek, insanda biraz acı.

Biri kurbağa öper,biri yüzyıllarca uyur,biri 7 cüceyle yaşar,biri kuleye kapatılır. Bir masal prensesi olsan bile kadınlık zor.

0|0
    0|0
  • Asıl etkileyici olan, niteliklerinizin;sizin yardımınız olmadan , başkaları tarafından keşfedilmesidir.

Judith Martin.

0|1
    0|0
  • Bütün sözler ve bütün kitaplar aslında tek bir sözün ve tek bir kitabın anlaşılması içindir...

0|0
    0|0
  • yüreğimizdeki sevgi kadar insanız

zafer11973

0|0
    0|0
  • seçim yapılmadığı sürece kalan her olasılıklar mümkündür ...

0|0
    0|0
  • google çökme aşamasında

0|0
    0|0
  • damlaya damlaya gol olur:P

0|0
    0|0
  • Bu dünyadaki en harika şey, nerede bulunduğumuz değil hangi yöne gittiğimizdir,

0|0
    0|0
  • Sevmek belki bir şeydir, ama sevildiğini bilmek çok şeydir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...