Sizce yaglıboya resmim nasıl?

henüz bitmemiştir devam edecegim düşüncelerinizi almak istedim http://i.hizliresim.com/Q4vQqr.jpg

Güncellemeler:
http://i.hizliresim.com/7V7z1l.jpg bitmiş hali arkadaşlar nasıl :)

0|0
14|44

En İyi Erkek Görüşü

• güzel yapmısın eline saglık :) ama deni ve gökyüzüne daha güzel olabilirdi bence sis tablosunu bilir misin ordan nasıl ama

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 43

Kızlar Ne Diyor 14

• ömründe resim yapmamış adamlara sorarsan her gördüklerine güzel derler :D

merdivenlerde mi tam anlayamadım, biraz gölge ve derinlik eksikliği var gibi. ufuk çizgisindeki ışık oyunlarını da çoğaltabilirsin bence. ama sarı gün ışığının gün batımı gibi değil de biraz dağınık olması bulutsu ve sürreal bir hava vermiş. istediğin bu muydu bilemiyorum :) stairway to heaven diyor ve ayrılıyorum :D eline sağlık.

0|0
    0|0
    • bitmedigini belirttim zaten :) merdivenlerde gölgeleri tamamlıyacagım teşekkürler :)

• sen kafanda büyütmüşsün. ayrıca tamamen özgür olması gereken sanat gibi bir alanda, kim bu kuralları belirliyor ki? otorite kim? hobi olarak yapılması ve keyif vermesi gereken bir şeyi bu kadar kafaya takarsan tat alamazsın.

• ben hobi olarak yapmıyorum hayatım resim ve estetik algın olması için bir egitim alman gerekir ama tabi hobi olarak yapıyorsan kafana göre yaparsın

• çok başarılı özellikle yansıma falan çok hoş duruyor ama gökyüzü sanki denizi birebir aynısı gibi ama güzel ya :))

0|0
    0|0
  • Çok güzel ya sanata saygı ile eğiliyorum

0|0
    0|1
  • Harikasın

0|0
    0|0
  • Güzel olmuşta şu merdivenlerin kenarları kırmızı yapsaydın daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum 3 primair renkleri kullanmış olurdun..

0|0
    0|0
    • kırmızı çok alakasız :) teşekkürler bitmedi henüz

• Biyerde kırmızı ton kullanmaliydin bence çok sarı var çünkü.. böylede güzelde daha iyi olurdu diye düşünüyorum.. neyse devaminda kolay gelsin :)

• turuncunun tonları var ama daha bitmedi zaten :) teşekkürler

• Başarılı :)

0|0
    0|0
  • Hic resim dersi aldin mi yoksa sadece senin yetenegin mi? Bu arada cok güzel olmuş

0|0
    0|0
  • çok hoş olmuş. renk geçişleri uyumlu ve zarif, çizgiler belirgin ve sade.

0|0
    0|0
  • Çok beğendim, emeğine sağlık. :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık güzel

0|0
    0|0
  • Güzel sanatlarda mı okuyosun

0|0
    0|0
  • Ben beğendim gayet güzel, ellerine sağlık :)

0|0
    0|0
  • güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...