2015 IQ test sonucunuz kaç, bilmek ister misiniz?

zekatestimerkezi. com
Her yıl yeni test hazırlıyorlar ve Türkiye'de yaygın olduğu için ve bireysel IQ test sonucu da toplumdaki genel doğru-yanlış sayısına göre belirlendiğinden doğru sonuçlar verdiğini düşünüyorum.
Bu testi çözüp sonucunuzu paylaşmak ister misiniz? :)
www.zekatestimerkezi.com/iqtesti/iqTesti.php
Puanını yazmak istemeyenler için genel bir anket düzenledim :)

• 85 puandan düşük
    0% (0)2% (1)1% (1)Oy Ver
  • 85-99 puan arası
    15% (5)2% (1)7% (6)Oy Ver
  • 100-110 puan arası
    12% (4)12% (6)12% (10)Oy Ver
  • 111-120 puan arası
    12% (4)6% (3)8% (7)Oy Ver
  • 121-130 puan arası
    29% (10)10% (5)17% (15)Oy Ver
  • 131-140 puan arası
    12% (4)15% (8)14% (12)Oy Ver
  • 140 puandan yüksek
    20% (7)53% (28)41% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar link bozuksa (bazı arkadaşlar açamadı galiba) buradan direk girebilirsiniz : http://www.zekatestimerkezi.com/
Arkadaşlar herkes saçma falan demiş, belki tam olarak gerçek doğru sonuçlar vermiyor olsa da böyle testler çözmenin faydalı olduğunu düşünüyorum. Belirli yeteneklerinizi ölçebiliyor, kendinizde eksik olan şeyleri keşfetmenizi sağlayıp bunları geliştirmeye başlamanızı sağlayabilir. Ayrıca iş mülakatlarında da böyle testler çözdürürler biliyorsunuz. Orada çıkacak soru tiplerine ön hazırlık niteliğinde de bu tür testler çözebilirsiniz..

1|0
18|43

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalık hem denverda teste girdim hem de türkiyede tübitak tarafından test yapıldı burada çıkan sonuç 16 puan fazla

0|0
    0|0
    • Önceden okulda falan mı test yapıldı? Sen mi başvurdun?

• Haklı olabilirsin ama ben yine de belirli yetenekleri ölçebildiğini düşünüyorum.. Sonuçta o kadar soru cevaplandırıyorsun, yeteneklerini kullanıyorsun. Hiç bir sonuç vermiyor olması saçma :)

• belli yetenekleri gösterebilir haklısın

Erkekler Ne Diyor 42

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...