Gelmis gecmis en iyi 5 anime?

bugune kadar izlemis oldugunuz ve en cok etkilendiginz animeler^^

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Kendi siralamam;
    Komsum Totoro
    Atesboceklerinin Nezari
    Ruhlarin Kacisi
    Prenses Mononoke (boyle miydi adi)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Death note
    Sailor Moon
    Bleach
    Kaichou wa maid sama
    Ouran high school host club
    Bakuman
    Working
    Utapri

0|0
    0|0
    • kidzanimes izliosun herhalde? :)

• Ben sana neden ızlıyosun dıye sormadım ya da senden bır acıklama ıstemedım hem kıdzanımes kanalın tmamının adı sbah kıds aksam anımez yazdıgına bakma yanı :)

• 1) Sailor Moon
    2) Yürüyen Şato
    3) Ruhların Kaçışı
    4) Yugioh
    5) buraya koyacak anime hatırlayamıyorum)))

0|0
    0|0
  • Elfen Lied ilk izlediğim animedir ve neden bilmiyorum 2. kez izleyemediğim tek anime, Ef a Tale of Memories ayrıca manyak karakterlerin olduğu ve kanın olduğu her animeyi severim another gibi

0|0
    0|0
    • elfen liedi 1, bolumden sonra izlemeyi buraktim nedendir bilmiyorum ama biraz itici geldi cizimleri oykusu vs... kanli bisiyler izlemek istiosan danganronpa freezing ve high school of the dead i izleyebilirsin

• Evet. Nerdeyse hergün yeni bir şeyler gelmiş mi diye bakıyorum zaten baya meraklısıyımdır anime-manga vs.

• vay arkadas... iyi o zaman animenin en iyilerini soyliyim o zaman berserk monster melancholy of haruhi suzumiya sora no otoshimono

• Yüreğinin Sesi
    Hyouka
    Umineko no Naku Koro ni
    Tepedeki Ev
    Another

0|0
    0|0
    • another baya iyiydi digerlerini malesef izlemeye zamanim olmadi ama en kisa zamanda izlerim cok kult animelere benziyorlar...

• evet yüreğinin sesi ve tepedeki ev eski animeler ayrıca anotherı sevdiysen umineko da onun tarzında :))

• Sword Art Online
    Code Geass
    Death Note

0|0
    0|0
  • Ben
    Kesinlikke ben
    Yine ben
    Vee ben
    Son olarak eben

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• death note normal filmide çok güzel.

0|0
    0|0
    • animesinin yaninda film biraz kotu kacio malesef kardesim ya eger animeden sonra 2 filmlik anime ozetini kastediosan o baska tabi

• nelerden bahsediyorsunuz kac filmi var beyler isimleri nedir pls pls

• Isimlerini bilmiyorum ama 2 tane uzun metrajli biraz ozet Tarzinda ek olarak hikayeye kucuk seyler Katmislar yani animesini bitirdiysen eger cok buyuk bir sey kaybetmis olmazsin istiyorsan turkanime. TV den izleyebilirsin

• death note izledim sadece cok guzeldi

0|0
    0|0
    • ahah ben devrim yapcaktim izledikten sonra

• konumuz anime de her türlü öneriyi dikkate alırım

• Yukarida yazdigim tum animeleri izle kardesim ozellikle berserkle baslayabilirsin

• yugioh
    pikaçu
    çanakkale geçilmez
    simpsons
    family guy

0|0
    0|0
Yükleniyor...