Ülkemizin torpil belası hakkında ne düşünuyorsunuz?

Eskiden işe hemen girenler için ne şanslı derdim ama çoğunun torpilli oldugunu öğrendim bu ülkede şans = torpil mi yani? Müsluman bır ülkeyiz ve bundan övünuruz ama torpil adam kayırma hem bizde malesef yazık bu insanlara , ne diyim.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu ülkede adalet sadece bir kadın ismi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Her günahın temelinde hırsızlık yatar. Diğer bütün günahlar onun türevleridir.. TORPİL de hırsızlıktır. Ve maalesef günümüz Türkiyesinde balık taa en baştan kokuyor.. TAA EN BAŞTAKİNDEN.

1|1
    0|0
  • torpil bu ülkenin geri kalma sebeplerinden biridir. bu bela varlığını sürdürmeye devam edecektir. ta ki, toplum iki yüzlülüğü bırakıp gerçekten dürüst bir yapıya sahip olana, insanlar da sürünün parçası olmaktan vazgeçip birey olmayı başarana kadar. çok şey istediğimin farkındayım.

1|0
    0|0
    • çok dogruu

• ne yapalım pekı sen soyle? kendımce uğrasıyorum ama herkes yanı mı

• bir kere nerede bir hakkını arayan savunan ya da savunmaya çalışan görsen somut olarak destek verip yardım etmek lazım. fesbuktan layk atıp yorum yazmakla olmuyo mesela. mesele hak hukuk adalet olunca toplumda bulununan her türlü yapı ve düşünce farklılıklarını bir kenara koyup adaletse herkes için adalet demeyi bilerek hareket etmek lazım.

• Milletvekiline neden torpille akrabalarınızı işe soktunuz diye soruyorlar oda kuranda önce akrabalarınızı kollayın yazıyor ondan diye cevap veriyor. Musluman bir ülkeyiz birde dedinde ona ithafen

0|0
    0|0
  • bu ülkenin gerçeği bu yönetime hangi görüşteki insanlar gelirse gelsin değişmiycek bişey bence geçmişten bugüne hep böyleymiş

0|0
    0|0
    • aynı dusncedeyım.

• aynı derttenim içimi okudun bende cevap verdim işim gücüm olsa zaten nette takılmam

• benım işim var ama ben bu işe gelmek için ne zorluklar cektım bır bılsen yuksk puanlarla geldım ama bazısıda ohh ne rahat sıkıntı cekmeden gelıyor bu haksızlık ben haksızğa dayanamıyorum ama bu ulkde de malesef yapacak bırsey yok hak hukuk yokki kıme basvuracaksın. Bir tek Allah var.

• Artık herşey ortaya çıkıyor. Hiçbirşey gizli kalmıyor, devlet tek tek inceleyip buluyor. Yapılan haksızlıklar, Hakk'ını bulucak.

0|0
    0|3
  • para

0|0
    0|0
  • Valla çok kötü bir durum ya ikinci üniversiteyi bitirmek üzereyim satış danışmanlığına bile alınmıyorum adam bana tecrübe soruyor kpss olmuyor başka bişey olmuyor zengin bir kız bulup beni istemeye gelmesini bekleyecem :)))

0|0
    0|0
  • Dun aksam akp millet vekili diyorki. Allah akrabayi koruyup kollamayi emretti karsimi gelelim :))

0|0
    0|0
  • Çok başrılıysan torpile bile kurşun atarsın..

0|0
    0|0
    • atıyorum zaten ama bu ne bela boyle

• O olucak biraz daha reakabeti arttıroyr aslında sen daha iyi olup o senden bir tık alttakinin tezini çürütp parlıyorsuun etrafıdna admaın adamın başı dönüyor ve ne kadar tanışı olsa bile bazen gözünü senden alamıyor

• good morning

0|0
    0|0
  • hemen hemen heryerde olan birsey kotu ama yapilcak birsey yok gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Müslümanlıkla alakalı değil insanın fıtratıyla alakalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen öyle oldu gecen pomem mulakatlarina girdim bunun gercekciligi barz ortadaydi biz hep formalite icabi girdik o mulakata

0|0
    0|0
  • Aynen dayın olmadan iş bulmak çok zor artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...